Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Girişim Elektrik Bağlı Ortaklığı için Genel Müdür Yardımcısı Ataması Yaptı

Girişim Elektrik %70 bağlı ortaklığı Europower Enerji için genel müdür yardımcısı ataması gerçekleştirirken, hisseleri düşüyor.
Girişim Elektrik Bağlı Ortaklığı için Genel Müdür Yardımcısı Ataması Yaptı
Son Güncelleme: 
Yorum

Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret Anonim Şirketi, %70 bağlı ortaklığı Europower Enerji ve Otomasyon Tek. San. Tic. A.Ş. için genel müdür yardımcısı ataması yaptı.

Europower Enerji’nin Anahtarlama Sistemleri ve Komponentleri Üretimi’nden sorumlu genel müdür yardımcılığı görevine Evren Kalaycı getirildi. Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan bildirim ile atamanın duyurusunu yaptı.

Açıklamanın geldiği sıralarda Girişim Elektrik hisseleri (GESAN) yüzde 0,69 oranında ekside 23,06 lirada işlem görmeye başladı.
Girişim Elektrik Hisseleri Yüzde 0,69 Düşüş
Kaynak: Investing

Hisseler 13 Ekim’de 24,60 liraya kadar yükseldikten sonra düşüşe geçti ve 22,12 lirayı gördü. Bu hafta düşük seviyelerden toparlanmaya çalışırken, dünkü işlemlerde 23,30 liraya kadar yükseldi. Dünkü işlemlere 23,22 liradan veda eden hisseler, bugün negatif performans gösteriyor.

Girişim Elektrik hisseleri bugünkü işlemlere 23,32 liradan başlangıç yaptıktan sonra 23,54 liraya kadar yükseldi. Ancak burada tutunamayan hisseler, düşüşe geçti ve 23,06 lirayı gördü. Bu seviyeden yeni bir toparlanma kaydeden hisseler, 23,56 lirayı gördükten sonra yeniden gerilemeye başladı.

23 lira sınırında seyretmeye başlayan Girişim Elektrik hisseleri, Europower Enerji üzerinden yeni iş ilişkileri kurmaya devam ediyor. Bugün Europower Enerji’nin Türkiye Elektrik İletişim A.Ş. tarafından gerçekleştirilen “ITM-385 referanslı 154kV Tufanbeyli OSB TM Tevsiat (ADANA) Yapım İşi” ihalesine katıldığı ve en avantajlı fiyatı verdiği açıklandı.

İhalede teklif edilen toplam bedelin 32 milyon 411 bin 982 TL olduğu bildirilirken, gelişmelerin paylaşılmaya devam edileceği ifade edildi.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu