Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

FTX CEO’su Kripto Borsalarına Yönelik Düzenlemelere Olumlu Bakıyor

FTX CEO'su, stablecoin'lerin yasaklanmasının üzücü olacağını düşünüyor.
FTX CEO’su Kripto Borsalarına Yönelik Düzenlemelere Olumlu Bakıyor

ABD merkezli kripto para borsası FTX’in CEO’su Sam Bankman-Fried, borsaların daha sıkı düzenlenmesinin yatırımcılar için olumlu etkileri olabileceğini söyledi. Uzun zamandır böyle bir düzenlemenin gerekliliğine dikkat çeken Bankman-Fried, FTX olarak buna hazır olduklarını belirtti.

Yakın zaman içerisinde ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ve Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu (CFTC) kripto borsalarıyla ilgili daha katı düzenlemeleri daha sık konuşulmaya başlandı.

Borç verme ürünleri üzerindeki daha sıkı kontrollere dair konuşan Bankman-Fried, “Doğru yapılırsa bu programlar tüketiciler için harika olabilir ve tüketicilere varlıklarından çok daha yüksek getiri sağlayabilirler” diye konuştu.

FTX CEO’su stablecoin’leirn yararı olduğunu ve bunların yasaklanmasının üzücü olabileceğini söyledi.

FTX.US’un başkanı Brett Harrison, altyapının halihazırda oluşturulmuş olduğu platformlarını başlatmak için şirketin iyi bir konumda olduğunu belirtti. Borsa yaklaşık bir ay içerisinde kendi NFT platformunu sunmayı hedefliyor.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum