Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Emlak Konut GYO Hisseleri %2’ye Yakın Artışla Gün İçi En Yüksekte

Saat 16.00 sularına kadar yatay seyreden Emlak Konut GYO hisseleri ardından %1,61 oranında yükseliş gösterdi.
Emlak Konut GYO Hisseleri %2’ye Yakın Artışla Gün İçi En Yüksekte
Son Güncelleme: 
Yorum

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (EKGYO) hisseleri saat 15.58 itibarıyla %1,61 artıda işlem görüyor. Gayrimenkul sektörünün öncü şirketlerinden olan Emlak Konut hisseleri, bugünkü işlemlerde sakin performans sergiledi.

Güne 1,86 TL ile önceki kapanış seviyesinden başlayan hisseler, 1,86 – 1,89 arasında seyrederek, çok fazla değişim göstermedi.
Emlak Konut Gayrimenkul Hisseleri %1,61 Artıda
Kaynak: Paratic Piyasalar

Şirket hisseleri geçen haftadan bu yana genel olarak sakin bir performans sergiliyor. Son fiyat değişimlerinin ardından haftalık ve aylık kazancı %2,74 ile aynı oranda gerçekleşti. Yıllık olarak %4’e yakın prim yaptı.

52 haftalık fiyat aralığı 1,61 – 2,72 arasında olurken, haftalık ve aylık kaydettiği en düşük fiyat 1,82 olarak gerçekleşti. Hisselerin an itibarıyla hacim miktarı 20,084,621 TL seviyesinde.

Yatırımcılar tamamlanan ve yapılması planlanan ihale detaylarını değerlendiriyor. İstanbul Küçükçekmece Bizim Mahalle 1. Etap 4. Kısım Konut ve Ticaret İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İnşaatı İşleri ihalesinin, Emlak Konut GYO A.Ş. İnşaat Yapım İşleri İhale ve Sözleşme Yönetmeliği’ne göre, 15.09.2021 tarihinde belli istekliler arasında ihale usulü (davet) ile yapılacağı bildirildi.

İstanbul Hoşdere Emlak Konut Vadi Evleri 1. Etap Konut ve Ticaret İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İnşaatı İşleri ihalesinin 03.09.2021 tarihinde yapıldığı belirtildi.

Verilen toplam 7 teklif içerisinde en düşük tutarlı teklifin yaklaşık 725 milyon TL, en yüksek tutarın 768,5 milyon TL olduğu, tekliflerin ihale komisyonunun ayrıntılı değerlendirilmesinden sonra sonuçlandırılacağı aktarıldı.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu