Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

CoinMarketCap Verilerini Arama Motoru Presearch’e Entegre Ediyor

Presearch, Birleşik Krallık ve Avrupa'da satılan Android cihazlarda varsayılan bir arama motoru olarak sunuluyor.
CoinMarketCap Verilerini Arama Motoru Presearch’e Entegre Ediyor
Son Güncelleme: 
Yorum

Kripto veri sağlayıcısı platformların başında gelen CoinMarketCap, fiyat verilerini büyük bir merkezi olmayan arama motoru olan Presearch’e entegre ediyor.

Şirket açıklamasında, veri akışlarını arama motoruna sağlamak için Presearch ile ortaklık kurduğunu duyurdu. Böylece kullanıcılar CoinMarketCap fiyat verilerini doğrudan Presearch’te görebilecek.

Ortaklık ile Presearch’ün 2,4 milyon kayıtlı kullanıcısı, fiyatlar, günlük hacimler, piyasa değeri, dolaşımdaki arz ve toplam arz dahil olmak üzere motordaki kripto ile ilgili herhangi bir terim için anında CoinMarketCap tarafından veri sağlamayı mümkün kılıyor.

Presearch bu ortaklık ile devam eden promosyonları içeren bir pazarlama kampanyası aracılığıyla CoinMarketCap’in milyonlarca ziyaretçisini kendisine çekmiş olacak. CoinMarketCap Ağustos 2021’de toplam 187 milyon ziyaretçi çekti. Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, Nisan 2020’de CoinMarketCap’i satın almıştı.

2017’de piyasaya sürülen Presearch, kullanıcıların platformlarında Presearch (PRE) belirteçleri adı verilen bir kripto para birimiyle arama yapmalarını sağlayan merkeziyetsiz bir platformdur. Platformun yerel tokeni PRE, 144 milyon dolar piyasa değeri ile 0.42 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Android’in geliştiricisi olan Google, geçtiğimiz ay Presearch’ü Birleşik Krallık ve Avrupa’da satılan tüm yeni ve fabrika ayarlarına sıfırlanmış Android cihazlar için varsayılan tarayıcı olarak sunmaya başladı.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/1Ç Kar/Zarar %31.81/68.19%