Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Cardano 1.48 Dolar ile ATH Yaptıktan Sonra Düzeltmesini Sürdürebilir

Cardano son günlerdeki yükselişi ile piyasa değerindeki 3. konumunu korudu.
Cardano 1.48 Dolar ile ATH Yaptıktan Sonra Düzeltmesini Sürdürebilir

Cardano geçtiğimiz hafta Bitcoin’de yaşanan düşüşün aksine yükselişini sürdürdü ve 1.48 dolara kadar tırmandı. Bu seviye ADA için tüm zamanların en yüksek seviyesi olarak kaydedildi. 1.35 dolara tırmanan Cardano, bu fiyattan geri çekildi ve düzeltmesini yapıyor. Analistler bu düzeltmenin bir süre daha devam edebileceğini belirtiyor.

Cardano, şu anda dünyadaki en büyük üç kripto varlıktan biri ve son birkaç saat içinde yüzde 10’luk bir düşüş kaydetmiş olsa da, 38 milyar dolarlık piyasa değeri ile 3. konumunu koruyor. Son veriler ADA’da 0.90 seviyesinin test edilebileceğini gösteriyor.

ADA’nın Düzeltmesi Sürebilir

ADA’nın Düzeltmesi Sürebilir
Kaynak: piyasa.paratic.com

Cardano’nun 6 saatlik grafiği yükselen bir fiyatı göstermeye devam ediyor. Ancak varlık yükselen bir kanalın trend çizgileri içinde hareket ediyor. Birkaç yüksek seviyeye tanık olduktan sonra, ADA son 24 saatte düştü ve düzeltmenin devam edebileceği belirtiliyor. Yazım anında 50 günlük Hareketli Ortalama temel destek olarak hareket etmeye devam etti. Analistlere göre 1,12 doların altında hareket olması muhtemel görünüyor.

VPVR aralığına göre, fiyat noktasındaki işlem hacmi son birkaç hafta içinde önemli olduğu için 0,90 – 0,95 dolar destek aralığı test edilebilir. RSI şu anda 50’nin üzerinde bir pozisyonda duruyor, ancak gösterge grafikte artan bir satış baskısı olduğunu gösteriyor. Stokastik RSI, sinyal çizgisinin yükseliş çizgisinde gezinmesiyle birlikte, yazım itibariyle düşüş eğilimi gösteriyor.

ADA, Şubat ayının ilk günü 3.35 dolar seviyelerinden işlem görüyordu. Dijital varlık aradan geçen bir ay içerisinde değerini 10 kattan fazla artırdı ve 1.48 dolara kadar yükseldi. Bugün itibariyle günlük grafikte yüzde 3 düşüş yaşayan ADA, 1.26 dolar seviyesinde dolaşıyor.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum