Yatırım yapmaya başla!

Bir Kerelik Akşam Yemeği için Binlerce Doları Gözden Çıkaracağınız 12 Güzel Yıldız

Bir Kerelik Akşam Yemeği için Binlerce Doları Gözden Çıkaracağınız 12 Güzel Yıldız

Çocukluğumuzdan gençliğimize kadar farklı farklı çok sayıda kadın ünlünün hayranı olmuşuzdur. Gerçi durum yetişkinlerde de pek farklı değil, sadece önceleri ilanı aşk edercesine göğsümüzü gere gere dile getirdiğimiz bu sevda, biraz da hanım baskısıyla kısıtlanmış durumda. Tabi ki hayranı olunan kadın ünlüler de zamana ve o dönemin popülerliğine göre farklılık gösterir. Ama bazıları da vardır ki endamı, güzelliği ve çekiciliğiyle yıllara meydan okuyan şarap gibidir. Zaman onlardan alamaz, aksine güzelliğine tecrübe katar.

Yeni popüler olan ve güzelliğiyle herkesi büyüleyen kadın ünlülereyse ayrı parantez açmak lazım, zira şimdilerde başları medya patronları, film yapımcıları, reklam şirketleri tarafından epey kalabalık. Bizler de onları ekranlarda görebilmek için sabırsızlıkla bekliyoruz. Hani bazı samimi arkadaşlar arasında yapılan bir sohbet vardır; “şöyle bir sevgilim olsun, isterse 100 bin lira borcum olsun!” Hatırladınız değil mi, özellikle gençlik yıllarında dile getirdiğiniz bu iddiayı. Tabi bu söz ihtiyaca göre araba, ev, iş gibi hayatımızda önemli yeri olan başka durumlar içinde kullanılmış olabilir. Ama biz güzel ve ünlü kadınlar için kullananlara geri dönelim. Çünkü Amerika’da yapılan bir anket tam da bunun üzerine olmuş. Akşam yemeği için binlerce dolar ödemeyi göze alacağınız seksi güzel kim olurdu? İşte bu sorunun cevabını arayacağız sizinle.

Aslında bu durum da bir ilk değil; zira ünlü milyarder, dünyanın en zengin isimleri arasında yer alan Warren Buffett ile öğle yemeği yemek için genç girişimciler milyon dolarlık teklifler sunuyor. Bu yazımız hakkındaki detaylı incelemeyi ise Şu Ana Kadar Ebay’da Satılan En Pahalı 10 Eşya isimli yazımızdan yapabilirsiniz. Tabi ki Warren Amca ve güzeller güzeli Hollywood starlarıyla yenecek yemek aynı olmasa gerek. Bu konuda bakalım en çok oyu hangi seksi yıldız almış?

İşte karşınızda bir kerelik akşam yemeğine binlerce dolar ödeyeceğiniz güzel yıldızlar:

12 Rachel McAdams

Rachel McAdamsKızların Notebook filminden tanıdığı ve erkeklerinde muhtemelen Sherlock Holmes yapımından hatırlayacakları Rachel McAdams, mütevazı kişiliği ile karşımıza geliyor. Kanada doğumlu aktris, son derece yüksek puan alan filmlerde rol alması ve oynadığı karakterlerde takdirleri toplayarak kariyerinde çok hızlı bir yükseliş gösterdi. Yani sadece tatlı değil, oldukça da başarılı.

Rachel hakkındaki bilgiler tabi ki de bu kadarla sınırlı değil. Eğer bir çevreci iseniz, bu güzelliğe aşık bile olabilirsiniz. Rachel inançlı bir çevreci ve web sayfası üzerinden insanları doğal yaşam tarzına teşvik edebilmek için birkaç yılını harcadı. Hatta evinde bile sadece yeşil enerji kullanıyor. Ayrıca herhangi bir otomobile de sahip değil.

11 Scarlett Johansson

Scarlett JohanssonBütün bu liste sadece Scarlett üzerine yazılmış olsaydı, inanın şaşırmazdım. Onu anlatacak kelime yok diye düşünüyorum ve belki yazdıklarım yetersiz gelebilir. Rüyalarınızda ya da kabuslarınızda Scarlett’i görmüş olabilirsiniz. “Neden bir kabusta Scarlett olsun ki?” dediğinizi duyar gibiyim. Çünkü, onunla asla tanışamayacağınızı düşünmek tam bir kabus. Sizlerin de benimle aynı acıyı paylaştığını biliyorum.

Scarlett Johansson’ı son zamanlarda rol aldığı Marvel filmlerinden tanıyoruz. Ancak, özellikle bir filmde rastlamayan insanlar ve erkek nüfusunun birçoğu onu gelmiş geçmiş en ateşli kadınlardan biri olarak görüyor. Esquire dergisi onu iki kez Yaşayan En Seksi Kadın olarak seçti. Ne olursa olsun, özellikle de iki kez bu unvana layık görülen tek kadın olduğundan beri, onunla birlikte yemek yiyememe kabusunu daha da sık görür olduk. Bu muhteşem sarışın, modern dünyanın değişmez güzellik sembolüdür.

10 Jessica Alba

Jessica AlbaJessica Alba’nın ne kadar güzel olduğunu söyleyerek başlayabilirdim; fakat ünlü starın buna ihtiyacı yok. Jess’i böylesine çekici ve büyüleyici yapan nedir diye sorarsanız, onun ciddi bir iş kadını olduğunu söyleyebilirim. Doğru, bu bayan; onula ilgili basında çıkan haberlerle ve kazandığı rakamlarla şaşırmamıza sebep olan “The Honest Company” adındaki şirketin ortağıdır.

THC şirketi, zehirleyici madde barındırmayan ev eşyaları üretmeye odaklıdır. Geçen sene, Jessica şirketin pazarlama yüzü olarak göründükten sonra, şirket 150 milyon dolarlık satış gerçekleştirdi. Yani bu seksi yıldız sadece güzellikte iyi değil. Çift taraflı kılıç gibi, güzellik ve zekaya sahip.

9 Jennifer Lawrence

Jennifer LawrenceLawrance’nin sakarlıkları ve toplum içinde uygun olmayan davranışları ile nasıl böylesine arzulanan bir ünlü olabildiği ilgili medyada çok tartışıldı. Ben bu yorumlardan hiçbirine katılmıyorum. Eğer Jennifer hakkında gerçekten fikir sahibi olmak istiyorsanız, YouTube’de bulunan “Jimmy Fallon’daki Jennifer Lawrence” röportajını izleyin. Ya da bu kız hakkındaki herhangi bir röportaja da bakabilirsiniz.

Oldukça büyüleyici biri ve muhtemelen uzun süredir kamera karşısında gördüğümüz en doğal insanlardan biridir. Evet, herkes onu Açlık Oyunları filminden tanıyor; ancak o sadece filmleri ile dikkat çekmedi. Birçok röportajında sarhoş kişiliği ile sizlerin yüzünde bir tebessüm bırakacaktır. Bunların yanı sıra, Lawrence gerçekten çok sıcak bir kadın.

2015’in EN ÇOK KAZANAN 15 AKTRİSİ İÇİN TIKLAYIN.

8 Mila Kunis

Mila KunisMila Kunis, rol aldığı yapımların tamamında bizleri şaşırtmayı başardı. İçlerinden benim favorilerim; That 70’s Show, Tanrının Kitabı ve Ted. Aslında, Mila’nın rol aldığı filmleri izlerken ona sonsuz bir hayranlık beslemekten kendimi alamıyorum. Muhtemelen sizler için de öyledir. Çok özel bir yeteneğe sahip, aşık olmamak elde değil.

Mila, “Heterochromia Iridum” hastalığından muzdarip. Yani diğer bir deyişle, iki gözü de farklı renklere sahip. Bence çok güzel bir özellik olmalı. Bizler bir gözümüzün yeşil diğeriniz kahverengi olduğu bir özelliğe sahip değiliz, en azından diğer kadınlardan daha güzel olduğunu vurgulamak için fazlasıyla benzersiz bir durum. Ayrıca, Scarlett Johansson ile aynı keseye konduğu Esquire dergisinde, Yaşayan En Seksi Kadın unvanının diğer bir sahibi olduğunu da söylemeden geçmeyelim. Mila ile bir akşam yemeği için milyonları önüne sermek isteyeceğinize eminim.

7 Rachel Bilson

Rachel BilsonRachel’in rol aldığı ilk filmi olan Jumper, vizyona girdiğinde ben üçüncü sınıfa giden bir lise öğrencisiydim. İlk inanılmaz filmi! Eğer daha önce izlemediyseniz, kesinlikle bir göz atmalısınız. Filmi izledikten sonra, bu inanılmaz ateşli aktrisin kim olduğunu bulmak için IMDB’nin sitesinde filmi arattım. Haftalar sonra filmin daha da popüler olması ile Rachel’in adı da okulda popüler olmuştu. Güzellik abidesi Rachel Bilson’u izleyen hemen hemen her erkek onu takip etmeye başlamıştır. Ayrıca, How I Met Your Mother ve Hart of Dixie gibi bazı yapımlarda da ona rastlamış olabilirsiniz.

6 Anne Hathaway

Anne HathawayŞimdi biraz daha geçmişe gidiyoruz. Birçoğumuz daha gençken Anne Hathaway’e kancayı takmıştık. Anne, Acemi Prenses gibi daha çok kadınlara hitabeden bir filmin içine bizleri sürükledi. O muhteşem biri ve her zaman da öyle olacak. Kısa saçlı halinden hoşlandığımı söylemem biraz zor olsa da o her hali ile güzel bir kadın. Kara Şövalye filminde canlandırdığı kedi kadın karakterinde de ne kadar seksi olduğunu söylemeye gerek yok diye düşünüyorum. Eğer onu daha önce hiçbir talk show programında görmediyseniz, tamamen saygılı ve doğal görünümünden kaynaklandığını bilmelisiniz. Anne Hathaway oldukça güzel ve yetenekli bir insan.

ÜNLÜLERİN YAPTIRDIĞI EN PAHALI 10 SAÇ STİLİ İÇİN TIKLAYIN.

5 Maggie Grace

Maggie GraceMaggie hem Showtime’da yayınlanan Californication dizisindeki inanılmaz fantastik rolüyle hem de ikinci bölümü İstanbul’da çekile Taken filmindeki Kim karakteri ile gönüllerimizde taht kuruştu. TBS’de yayınlanan Conan şova konuk olan Maggie’nin YouTube videosunda Liam Neeson, Taken filmindeki kızını arayıp eski erkek arkadaşıymış gibi şaka yapıyor. Gerçekten eğlenceli bir video ve Maggie’nin gerçek kişiliğini de bizlere gösteriyor. Mizah duygusu ile çok da ateşli birisi. Ayrıca, birkaç eleştiriye rağmen övgüye değer performanslar çıkaran büyük bir aktris olduğunu da söyleyebiliriz.

4 Anna Kendrick

Anna KendrickHerkes Anna’yı popüler filmlerden olan Pitch Perfect yapımında yer alan Becca karakteri ile tanıyor. Anna röportajlarında fazlasıyla komik ve karşımıza eğlenceli, seksi bir kitap türü gibi geliyor. Kariyerine Broadway’de başlayan Anna, modern Amerikan aktrislerinin içinde bir çiçek gibi filizlendi. Doğal güzelliği, büyüleyici ve eğitimli sesi ile birleşmesi onun bugün ki kariyerine ulaşmasındaki en büyük özellikler oldu. Anna’nın buluştuğumuz andan itibaren ilgileri üzerine çeken uyumlu kızlardan biri olduğunu hayal edelim. Bunu hayal etmek zor biliyorum. Çünkü lisemizdeki bütün kadın ünlüler bu kategorinin dışında kalıyor. Anna muhtemelen, buluşulacak en taşkın kızlardan bir tanesi ve bunu bir iltifat olarak söylüyorum. Jennifer Lawrence ise kolayca ikincilik koltuğunu kapıyor.

3 Zooey Deschanel

Zooey DeschanelZaten kusursuz güzellikteki gözleri ve çılgın görünümü hakkındaki her şeyi biliyorsunuz. İlk kez, komedi filmi olan Elf’deki rolünü canlandırırken Zooey’e aşık olmuştuk ve Yes Man filminden sonra ona bir nişan yüzüğü almamak için kendimizi zor tutmuştuk. Anna Kendrick gibi Zooey’de kariyeri boyunca birçok yapımda yer almasını sağlayan inanılmaz bir sese sahip. Fakat Zooey, filmlerden daha çok farklı yapımlar ve vokaller için müzik endüstrisinin içerisinde zaman harcamış. Zooey muhtemelen, ilgili sektördeki statüsü ve geçmişinden dolayı herhangi bir müzisyen için ideal bir sevgili.

2 Sophia Bush

Sophia BushYerel bir kütüphaneye gittiğinizde, tozla kaplı bir sözlüğü açın ve “seksi” kelimesini arayın, çevirdiğiniz sayfalarda Sophia Bush’un bir resmini bulacaksınız. Onun gülüşü kütüphanedeki bütün kitapların sayfalarına baktıracak kadar değerli. Sophia ile ilk National Lampoon’un Kaçıklar Üniversitesi filminde karşılaşmıştık. Tamam, iyi bir film değildi; ancak Sophia beni gözlerimden yakalamıştı. Dünya onu muhtemelen One Tree Hill dizisindeki Brooke Davis rolü ile tanımıştı. Fakat, Sophia Bush’un her zaman en ateşli Amerikan aktrislerinden biri olacağını erken fark etmemiz, bu listede yer almasının esas nedeni oldu. Çekici olan Sophia Bush ile hangi erkek yemeğe çıkmak istemez ki?

1 Emma Watson

Emma WatsonHarry Potter, 2001 yılında ilk gösterimiyle oldukça popüler oldu. Sonra diğer serileri çekildi ve film bir efsaneye dönüştü. Filmde Hermione rolünü oynayan Emma Watson, seriyle birlikte büyüdü ve güzel bir kadın oldu. Bir süredir kadın hakları ve eğitimi için mücadele veren aktris, diğer taraftan da Buraya Kadar gibi absürt komedi filmlerinde rol alıyor. Demek istediğim, tam anlamıyla aşık olunabilecek bir kız. Büyük bir kalbe sahip, iyi bir kazanan ve mizahı oldukça kaliteli kullanabiliyor. Bu özellikler de Emma Watson’a neden bu kadar çok hayranlık beslendiğini açıklıyor. Onunla sadece bir kerelik yemeğe çıkmak için milyonlardan daha fazlasını önüne serebilmek isterdim. Belki bir gün gerçek olur…

Herkesin beğendiği ya da arzuladığı kadın tipi aynı değildir. Uzun ya da kısa, zayıf ya da kilolu, sarışın ya da esmer gibi fiziksel özellikler değişebilir. Fakat bence bir kadını çekici kılan en büyük özellik, mizah anlayışının oldukça ileri olması ve kalkıştığı işlerdeki başarısıdır. Tabi ki de bu benim fikrim. Sizler de yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz. Adettendir, sormadan olmaz. Siz olsaydınız hangi ünlü ile tek seferlik akşam yemeğine binlerce dolar öderdiniz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Kimdir kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum