Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Binance, NFT’lere Özel Ticaret Platformunu Haziran’da Hayata Geçiriyor

Borsa pek çok farklı alanda koleksiyon yaratan tüccarları hedefliyor.
Binance, NFT’lere Özel Ticaret Platformunu Haziran’da Hayata Geçiriyor
Son Güncelleme: 
Yorum

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, yatırımcıların memnuniyetine yönelik yeni projeler üzerinde çalışmaya devam ediyor. Son dönemde NFT’ler kripto para piyasasında en çok konuşulan yatırım ürünleri arasında yer alıyor. Binance bu yatırım ürünlerine yönelik yeni bir platform oluşturacağını duyurdu.

Yapılan duyuruya göre oluşturulacak olan pazar, görsel sanatlar, müzik, oyunlar, spor ve daha pek çok alanda koleksiyon yaratan ve tüccarları hedefleyecek. Geliştirilen sistem Binance Smart Shain üzerinde çalışacak ve Ethereum ağı desteklenecek.

Ethereum Ağı Desteklenecek

Ethereum Ağı Desteklenecek

Bu da yatırımcıların Ethereum NFT’lerini Binance cüzdan hesaplarında görebilecekleri anlamına geliyor. Binance, NFT platformunu iki ana bölüm halinde yatırımcılara sunacak. Premium etkinlikler ve ticaret pazarı olarak oluşturulacak sistem kullanıcılara farklı için farkı özellikleri barındıracak.

Premium etkinlikler bölümünde, Binance’in gelirlerin %90’ını alan içerik oluşturucular, %10 ücret alacağı seçkin eserler ve üst düzey sergiler yer alacak. Binance NFT platformu Haziran ayında kullanıma sunulmuş olacak.

Kullanıcılar ayrıca NFT’lerini “Ticaret Piyasası”na yatırabilir ve bunları satış veya açık artırma için minimum maliyetle listelemeyi seçebilir. Binance, nominal% 1’lik bir işlem ücreti alacak ve içerik oluşturucular, sonraki tüm işlemler için %1 telif ücreti alacak.

Binance CEO’su Changpeng ‘CZ’ Zhao, küresel olarak para özgürlüğüne ve kapsayıcı bir ekosistem oluşturmaya olan bağlılıklarına uygun olarak, Binance NFT pazarının, kullanıcılar için en yüksek likidite ve en ucuz ücretleri sağlayarak küçük değerli yaratıcıları destekleyeceğini belirtti.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu