Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Binance, Güney Kore ve Malezya’daki Hizmetlerini Durduruyor

Malezya'nın düzenleyicisi borsaya iki hafta içinde ülkeyi terk etmesini emretmişti.
Binance, Güney Kore ve Malezya’daki Hizmetlerini Durduruyor
Son Güncelleme: 
Yorum

Kirpto para borsaları artan düzenleyici baskı altında yeni adımlar atmak durumunda kalıyor. Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, Malezya ve Güney Kore’deki hizmetlerini kısıtlıyor. Borsa açıklamasında, iki ülkedeki neredeyse tüm yerel hizmetleri sonlandıracağını belirtti.

Binance her iki ülkede de, kripto para birimi yerel fiatlarla ticaret sunmayı durdurdu.Ayrıca Malezya ringgiti ve Kore wonu ile mevduat alımı da sonlandırıldı. Kripto borsası açıklamasında, amacının blok zincir teknolojisi ve dijital varlıklar etrafında sürdürülebilir bir ekosistem oluşturmak olduğunu belirtti.

Kripto borsası açıklamasında, amacının blok zincir teknolojisi ve dijital varlıklar etrafında sürdürülebilir bir ekosistem oluşturmak olduğunu belirtti. Duyuruda düzenlemeleri memnuniyetle karşılandığı ve her kullanıcıya fayda sağlamayı amaçlayan politika oluşturma konusunda yapıcı bir şekilde çalışmaya hazır olunduğu bildirildi.

Binance’in Malezya’dan çıkışı, Malezya Menkul Kıymetler Komisyonu’nun borsaya geçen ayın sonunda ülkedeki tüm işlerini kapatmasını ve bunun 14 günlük bir süre verdikten sonra gerçekleşti.

Güney Kore’de resmi olarak Binance’a bir yaptırım bulunmuyor. Ancak ülkede, bu yılın sonunda tüm yerel borsalara uygulanacak katı kurallar yürürlüğe girecek.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu