Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Balatacılar Balatacılık 373.500 TL’lik Finansman Temini Sağladı

Elde ettiği finansman ile vergi ödemelerini yapan Balatacılar Balatacılık hisselerinin günlük kazancı %10 seviyelerinde.
Balatacılar Balatacılık 373.500 TL’lik Finansman Temini Sağladı
Son Güncelleme: 
Yorum

Balatacılar Balatacılık Sanayi ve Ticaret A.Ş. Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP), yatırımcılarına finansman temini ve taksit ödemesi hakkında açıklama duyurusu yaptı.

Açıklamada, Anadolu Girişimleri Finansal Danışmanlık A.Ş. ile 27.10.2021 tarihinde yapılan finansman temini sözleşmesi gereği şirkete 373.500 TL gönderildiği belirtildi.

Bununla yapılandırılmış vergi ve 30.11.2021 ödeme vadeli SGK vergisinin ikinci taksidinin yatırıldığı bildirildi. Ayrıca SGK yapılandırmasının ise birinci taksit ödemesinin yapıldığı belirtildi.

Balatacılar hisseleri (BALAT), 29 Kasım işlemlerinde %10’a yakın yükseldi.
Balatacılar Balatacılık  Hisseleri %10 Arttı
Kaynak: Paratic Piyasalar

Hisseler geçen haftayı 9,68 liradan tamamladı. Yeni haftanın ilk işlem gününe 10,64 ile sert yükselişle başladı. Bu seviye günün en yükseği olurken, değişim oranı %9,92 artış oldu.

Hisseler Kasım ayını güçlü kazançla bitirmeye yöneldi. Aylık bazda yatırımcısına getirisi %30’u aştı. Bu dönemde gördüğü en düşük fiyat 7,56, en yüksek 10,64 oldu.

Haftalık bazda 7,80 – 10,64 arasında seyrederek, toplamda %33 oranında prim yaptı. Hisselerin yıllık dönemde kaydettiği en yüksek fiyat 11,97 olurken, bu süreçteki toplam değişimi %35 artış şeklinde.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu