Yatırım yapmaya başla!

Motivasyona İhtiyacı Olanlar için 2017’de Paratic.com’un En Çok İlgi Çeken Başarı Hikayeleri

Yeni yıl kararlarını hayata geçirmek için motivasyona ihtiyacı olanlar buraya! 2017’de en çok okunan başarı hikayelerinden oluşan bu liste, size de cesaret verecek.
Motivasyona İhtiyacı Olanlar için 2017’de Paratic.com’un En Çok İlgi Çeken Başarı Hikayeleri

Koca bir yılı geride bıraktığımız şu günlerde 2018 için yeni kararlar alıyor ama aynı zamanda motivasyona ihtiyaç duyuyorsanız, kesinlikle doğru yerdesiniz. Zira yeni yılda alınan kararları hayata geçirmenin etkili yolları denildiğinde akla ilk gelenlerden bir tanesi de hiç şüphesiz doğru ilham kaynağını bulmak!

Diğer bir deyişle; 2018’de ulaşmak istediğiniz hedefler konusunda daha inançlı olabilmek için kendinize bazı destekleyiciler bulmalısınız. Tam da bu noktada; aşağıdaki başarı hikayeleri size güç verecek, zorlandığınız anlarda inancınızı korumanızı sağlayacaktır. İşte yeni yıla bomba gibi girmek isteyenler için 2017’de Paratic’in en çok okunan başarı hikayeleri…

1 Bir Zamanlar Pazarda Tezgah Açan Girişimci Şimdi Nasıl Yaşıyor?

Bir Zamanlar Pazarda Tezgah Açan Girişimci Şimdi Nasıl Yaşıyor?Yeni yıl için girişimcilik üzerine planları olanlar dikkat! Zira bir zamanlar pazar tezgahlarında çanta satan Mahmud Kamani’nin öyküsü gerçekten cesaret veriyor. Şu anda jet sosyetenin en popüler kişilikleri arasında olan Kamani’nin tezgahtarlıktan milyarderliğe uzanan öyküsünü aşağıdan okuyabilirsiniz.

İlgili Yazı: https://paratic.com/girisimci-mahmud-kamani-hayati/

2 Yıllar Önce Meteliğe Kurşun Atan Kadın Şimdi Milyoner Bir Bestseller Yazarı!

Yıllar Önce Meteliğe Kurşun Atan Kadın Şimdi Milyoner Bir Bestseller Yazarı!Bir zamanlar meteliğe kurşun atan kadının başarı öyküsü de okumanız gerekenler arasında! Nitekim yıllarca maddi sıkıntı çeken ve yalnız bir anne olarak iki oğluna bakmaya çalışan Amanda, beş parasız kaldığı dönemlerde bir de kanser hastalığıyla mücadele etmiş. Ama hepsinin üstesinden gelerek bestseller kitap yazarı olmayı başarmış.

İlgili Yazı: https://paratic.com/milyoner-bestseller-yazari-amanda-prowse/

3 El İşi Bebek Üretimini Hem Motivasyon Hem de Kazanç Kaynağı Yaptı!

El İşi Bebek Üretimini Hem Motivasyon Hem de Kazanç Kaynağı Yaptı!El işi bebek üretimini hem motivasyon hem de kazanç kaynağı olarak kullanan Süreyya Aydın’ın başarı hikayesi de bu yılın en çok okunanları arasında. Kansere yakalandığını öğrendikten sonra memleketine dönen Süreyya Aydın, burada hobi amaçlı el işi bebekler yapmaya başlamış. Ve uğraşıyla hem kendi markasını yaratmış hem de köyündeki kadınları iş sahibi yapmış.

İlgili Yazı: https://paratic.com/el-isi-bebek-uretimi-girisimci-sureyya-aydin/

4 Kiloları Yüzünden Alay Edilen Kadın, Zorbalara “Başarı” ile Yanıt Verdi!

Kiloları Yüzünden Alay Edilen Kadın, Zorbalara “Başarı” ile Yanıt Verdi!Kiloları yüzünden önce depresyona giren sonrasında da alkol ve uyuşturucu kullanmaya başlayan genç kadının başarısı da bu yılın dikkat çeken öykülerinden! Zira henüz 20’li yaşlarında olan Meghan, pes etmek yerine hayat tutunmayı seçmiş ve değişimi başlatmış. Bir zamanlar 95 kilo olan kadın şu anda o kadar formda ki hem başkalarına ilham veriyor hem de hayatını fitness bloggerı olarak kazanıyor.

İlgili Yazı: https://paratic.com/fitness-bloggeri-meghan-gilbert-basari-hikayesi/

5 Dünyanın En Zenginlerinden Jeff Bezos’un Akıl Almaz Başarı Hikayesi!

Dünyanın En Zenginlerinden Jeff Bezos’un Akıl Almaz Başarı Hikayesi!Dünyanın ilk 2 trilyon dolarlık şirketi olabileceği söylenen Amazon’un kurucusu Jeff Bezos’un öyküsünü hala bilmiyorsanız, hemen ilgili yazıya göz atmalısınız. Zira kendisi bu yıl iki kez dünyanın en zengini olmuş ve bu servete sıfırdan başlayarak ulaşmıştır. Kısacası; Jeff Bezos’un hikayesi tam bir motivasyon örneğidir.

İlgili Yazı: https://paratic.com/jeff-bezos-kimdir-basari-hikayesi/

6 Maryam Mirzakhani: Fields Madalyasını Kazanan Tek Kadın Matematikçi

Maryam Mirzakhani: Fields Madalyasını Kazanan Tek Kadın Matematikçiİranlı matematikçi Maryam Mirzakhani, 40 yıllık kısa ömrüne çokça başarı sığdırmıştır. İran’da tabuların yıkılmasını sağlayan Mirzakhani, matematiğin Nobel’ini yani Fields madalyasını kazanan ilk kadın olarak da tarihe adını yazdırmıştır. Aşağıdaki yazıdan ünlü matematikçinin ilham veren hikayesini öğrenebilirsiniz.

İlgili Yazı: https://paratic.com/maryam-mirzakhani-kimdir-basari-hikayesi/

7 IKEA’nın Sahibi Ingvar Kamprad’ın Başarı Hikayesi

IKEA’nın Sahibi Ingvar Kamprad’ın Başarı HikayesiDünyanın en zenginleri arasında yer almasına rağmen mütevazılığıyla ünlenen Ingvar Kamprad’ı yakından tanımak ister misiniz? Tasarrufun ve sıfırdan başlayıp milyarder olmanın en iyi örneklerinden biri olan IKEA’nin sahibi hem başarısıyla hem de karakteriyle alkışlanacak niteliktedir. Ve Kamprad’ın yaşam öyküsünü okuduğunuzda, bunun nedenlerini çok daha iyi anlayacaksınız.

İlgili Yazı: https://paratic.com/ikea-sahibi-ingvar-kamprad-basari-hikayesi/

8 Uyuşturucu Bağımlısıydı, Hayatını Yeni Baştan Yaratarak Meyve Suyu Milyoneri Oldu!

Uyuşturucu Bağımlısıydı, Hayatını Yeni Baştan Yaratarak Meyve Suyu Milyoneri Oldu!Bir zamanlar uyuşturucu bağımlısı olan Khalil Rfati, bağımlılığı yüzünden hastanelik olsa da eroin kullanmaya devam etmiş. 48 kadar düşüp hapishaneye girdikten sonra ise hayatını değiştirebilecek tek kişinin kendisi olduğunu anlamış. Ve yoğun çabalar sonucunda onu hem maddi hem de manevi açıdan tatmin eden meyve suyu şirketini kurmayı başarmış. Detaylar aşağıdaki yazıda!

İlgili Yazı: https://paratic.com/uyusturucu-bagimlisi-khalil-rafati-milyoner-basari-hikayesi/

9 Motosiklet Kazasında Kolunu Kaybeden Kadın Sosyal Medya Sayesinde Hayata Tutundu!

Motosiklet Kazasında Kolunu Kaybeden Kadın Sosyal Medya Sayesinde Hayata Tutundu!Geçirdiği motosiklet kazasında kolunu kaybeden genç kadın, yaşadığı zor günlerin ardından hayata tutunmayı başarmış. İyileşme sürecinde en büyük yardımcısının sosyal medya olduğunu belirten Lauren, komik paylaşımlarına gelen güzel yorumlar ve takipçilerinin desteğiyle yeniden yaşamaya başlamış. Lauren’i daha yakından tanımak ve ne kadar güçlü olduğunu görmek için aşağıdaki yazıya göz atın.

İlgili Yazı: https://paratic.com/tek-kollu-kadin-sosyal-medya-hayata-tutundu/

10 Ortacılıktan Patronluğa Yükselen Kadın Girişimcinin Başarı Hikayesi

Ortacılıktan Patronluğa Yükselen Kadın Girişimcinin Başarı HikayesiÇalışma hayatına 14 yaşındayken başlayan Latife Ertuğrul’un hikayesi de 2017’nin en çok okunan başarı öyküleri arasında. Nitekim o, yıllarca fabrikalarda işçi olarak çalıştıktan sonra kendi işinin patronu olmak için harekete geçmiş. Küçük bir atölyeyle patronluğa doğru ilk adımını atan Latife Hanım, şu anda milyon dolarlık anlaşmalara imza atarak girişimini büyütmeye devam ediyor.

İlgili Yazı: https://paratic.com/ortaciliktan-patronluga-yukselen-girisimci-kadin-latife-ertugrul/

2017’de en çok okunan başarı hikayelerini derlediğimiz listenin sonuna geldik. Ve sizin de gördüğünüz gibi yukarıda pek çok farklı başarılara imza atmış farklı kişilikler var. Hedefiniz ne olursa olsun yapmanız gereken tek şey, motivasyonunuzu kaybetmeyerek belirlediğiniz yolda ilerlemek olmalı. Tıpkı yukarıdaki başarılı insanlar gibi…

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Başarı Hikayeleri kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum