Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Girişimcilere Kucak Açan Otel Bitcoin ile Ödeme Kabul Etmeye Başladı

Tribe Theory isimli otel, parası biten girişimciler için kripto para ile ödeme almaya başladığını duyurdu. İşte startuplara ve girişimcilere hitap eden sıra dışı pansiyon ve haberin ayrıntıları;
Girişimcilere Kucak Açan Otel Bitcoin ile Ödeme Kabul Etmeye Başladı
Son Güncelleme: 
Yorum

Singapur’un hareketli Chinatown bölgesinde bulunan Tribe Theory isimli otel, startupları ve girişimcileri hedef alıyor diyerek başlayalım. Tribe Theory Oteli, dünyadaki bütün başkentlerde rahat, makul fiyatlı, çalışmaya müsait, benzer bakış açısına sahip insanlarla iletişim kurulabilecek bir konaklama hizmeti vermeyi amaçlıyor.

Kısıtlı bütçeye sahip girişimcilerin de harika mekanlarda kalabileceği fikrini öngören otel kurucusunun yaptığı yeniliğe göre; parası tamamen biten girişimcilere, bitcoin ve ethereum aracılığıyla ödeme yapma fırsatı da sunulmuş.

Serbest çalışanlar, girişimciler, konferans katılımcıları ve startup çalışanları gibi kişilere hitap eden otelin temelleri, Vikram Bharati’nin dünya seyahati sırasında atılmış.

Startuplar ve Girişimcileri Hedef Alan Otel Tribe TheoryEvet, Vikram Bharati’nin sırt çantasını alarak çıktığı 2 senelik dünya gezisi sırasında aklına düşen bu fikir, onu girişimciler için makul fiyatlı küresel bir otel zinciri açma hayaline götürmüş.

Bharati onun öncesinde REAPRA ve COENT’te başkanlık yapıyormuş. Ayrıca 2007 ile 2014 yılları arasında da JP Morgan’da başkan yardımcılığı görevinde bulunmuş.

Neticede; bir anlamda ortak çalışma alanlarının fikrine benzeyen Tribe Theory, girişimcilere makul fiyat sunmakla kalmıyor aynı zamanda onların kendileri gibi insanlarla tanışmalarını sağlıyor.

Tribe Theory Oteli Parası Kalmayan Girişimciler için Kripto Para Ödeme Seçeneği Sunuyor!Kapsül yataklar, güler yüzlü personel, çağdaş dekorasyon, ücretsiz internet bağlantısı ve ortak alandaki ücretsiz bilgisayarlar, yolun başında olan iş insanlarına harika olanaklar tanıyor.

 

İlaveten; mekan Singapur’daki en iyi fiyat – fayda oranına sahip olmasıyla da dikkat çekiyor. Zaten Booking.com‘daki otel değerlendirmeleri de müşterilerin buradan memnuniyetle ayrıldığını gösteriyor.

Tribe Theory’nin kurucusu Bharati de işte bu mekanla ilgili yaptığı açıklamasında, ödeme seçenekleri arasına bitcoin ve ethereumu da eklediklerini belirtmiş.

Tribe Theory Oteli Konaklamadan Ziyade Bir Topluluk Kurmayı AmaçlıyorVe bu durumu “parası tükenen ama kripto parası olan pek çok girişimcimiz olduğunu fark ettik” sözleriyle ifade etmiş. Ayrıca 2019’un sonunda 10 ülkenin 10 şehrinde daha Tribe Theory Oteli açmış olmayı planlıyor.

Neticede; Singapur’daki otel ücretlerinin çok altında fiyatlara sahip olan yenilikçi otelin kurucusu amacını; “yalnızca kalacak ucuz bir kapsül değil aynı zamanda dünyanın dört bir yanından gelen girişimcilerin diğerleriyle bağlantı kurabileceği bir topluluk yaratmaya çalışıyoruz” diyerek özetliyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu