Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Santo Blockchain, 50 Adet Bitcoin ATM’si Satın Aldığını Duyurdu

Kripto firması, satın aldığı ATM’lerin 2022’nin ilk çeyreği içerisinde sevk edileceğini açıkladı. Detaylar geliyor…
Santo Blockchain, 50 Adet Bitcoin ATM’si Satın Aldığını Duyurdu
Son Güncelleme: 
Yorum

Santo Mining tarafından yapılan açıklamada, 50 Bitcoin ATM’sinin satın alındığı bildirildi. Şirket tarafından paylaşılan detaylara göre satın alınan BTC ATM’leri, 2022 yılının ilk çeyreğinin sonuna kadar Panama Cumhuriyeti’ndeki ofise sevk edilecek.

Santo, önümüzdeki 12 ay içinde 1 milyon dolardan fazla yatırımla 300 Bitcoin ATM’si daha satın almayı planlıyor. Şirketin bir yan kuruluşu olan Santo Pay, Panama, Panama, Kolombiya ve Kosta Rika için çok uluslu bir dağıtım planı geliştirecek.

Sektörde artan benimsenme ile BTC ATM’lerine olan talep bu yıl önemli ölçüde arttı. Amerika Birleşik Devletleri, dünyadaki en fazla kripto ATM’sine sahip ülke konumunda. Nisan ayında Coinme, Florida genelinde 300’den fazla BTC ATM’si kurdu.

Şirket şu anda bölgede 6.000’den fazla kripto ATM’si işletiyor. Santo, Bitcoin ATM’lerine yönelik artan talepten yararlanmayı hedefliyor. Şirketin 2022’de 300 makine sevkiyatı, küresel varlığını artırması bekleniyor.

Bitcoin ATM makineleri, 2022 Şubat ayının 3. haftası civarında Shenzhen Çin’den sevk edilecek. ATM’ler geliştirme aşamasında olan Santo Crypto Wallet ile katmanı 2 ağlarında çalışacak. Yılın 3. çeyreğinde ise Santo Bitcoin banka kartlarının dağıtımının yapılması planlanıyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/1Ç Kar/Zarar %31.81/68.19%