Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Olağandışı Fiyat Açıklaması Yapan Ral Yatırım’ın Hisseleri Yıllık %250 Arttı

Ral Yatırım olağandışı fiyat hareketleri hakkında açıklamada bulunurken hisseler yaklaşık 3 haftanın yüksek değerine çıktı. Detaylar şöyle;
Olağandışı Fiyat Açıklaması Yapan Ral Yatırım’ın Hisseleri Yıllık %250 Arttı
Son Güncelleme: 
Yorum

Ral Yatırım Holding Anonim Şirketi, şirket paylarında gerçekleşen olağandışı fiyat ve miktar hareketleri konusunda Sermaye Piyasası Kurulu’nun Özel Durumlar Tebliği kapsamında kamuya açıklanmamış özel bir durum olmadığını bildirdi.

Bugün Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yapılan bildirimde açıklamanın Borsa İstanbul’un 29.12.2021 tarih ve E-18454353-100.06-5643 Sayılı yazısına istinaden yapıldığı belirtildi.

Ana pazarda işlem gören Ral Yatırım hisseleri, bugün yüzde 6 yükseldi.
Ral Yatırım’ın Hisseleri Yıllık %250 Arttı
KAYNAK: Piyasa.paratic.com

Önceki kapanışı 14,60 TL’den yapan RALYH kodlu hisse senetleri, 29 Aralık seansına 14,9 TL ile yüksekte başladı.

Kazanımlarını artırarak 15,50 TL’ye kadar tırmandı. Kasım sonunda 21,46 lira ile tüm zamanların rekoruna kıran Ral Yatırım hisseleri, buradan inişli çıkışlı performans sergiledi. Son yukarı yönlü trende 20 Aralık’ta başlarken bugünkü 15,50 ile 10 Aralık sonrası en güçlü değerini kaydetti.

Haftalık bazda artıya geçen hisselerin yüzde 20 artıda olduğu görüldü. Aylık bazda ise yüzde 21 oranında düşüş kaydetti. Yine de bu yılki performansıyla dikkat çekti. Ral Yatırım yıllık bazda yüzde 248,3 oranında getiri sağladı.

2021’in ilk işlem gününe 4,44 TL ile başlayan Ral Yatırım hisseleri, Eylül sonunda ilk kez 6,7 TL’yi gördü. Ekim sonunda bu direnci kırarak kazanımlarını genişletti. Kasım sonunda ise 21,46 ile rekor kırdı.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu