Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Net Holding Hisseleri Günün İlk Yarısında %8’den Fazla Yükseldi

Net Holding hisseleri ÇED Olumlu Belgesi alan Milas projesiyle aylık en yüksek fiyatı gördü.
Net Holding Hisseleri Günün İlk Yarısında %8’den Fazla Yükseldi
Son Güncelleme: 
Yorum

Net Holding A.Ş. (NTHOL) hisseleri, haftanın üçüncü işlem gününe yükselişle başladı. Dünkü işlemleri 4,10 TL’den tamamlayan hisseler, bu sabah 4,27’den açılış yaptı. Günün ilk yarısında ise 4,46’ya kadar yükseldi.

Şirket hisseleri saat 12.37’de %8,54 artışla işlem görüyor.
Net Holding Hissesi %8,54 Artıda
Kaynak: Paratic Piyasalar

Şu dakikalarda seansın en yükseğinden fiyatlanan Net Holding hisse senedi değeri, en düşüğü 4,22 ile açılışın hemen sonrasında gerçekleştirdi. %9’a yaklaşan günlük kazancı, haftalık değişiminin %5’i aşmasını sağladı.

Hisseler haftalık bazda 3,88 – 4,46 arasında hareket etti. Aylık bazda gördüğü en düşük fiyat 3,75 olurken, yatırımcısına getirisi %10’un üzerinde. Yıllık bazda ise %97’ye yakın getiri sundu.

Net Holding hisselerinin 52 haftalık fiyat değişim aralığı 2,11 – 6,25 şeklinde. Teknik açıdan yükselişin devam etmesi durumunda aşılması gereken önemli direnç seviyeleri 4,45 ve 4,52. Olası düşüşlerde ise 4,14 ve 4,26 destekleri takip edilecek.

Hisselerde bugün gerçekleşen yükselişte, Milas projesi hakkında yapılan son açıklamanın etkisi oldu. Dün akşam saatlerinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda yapılan açıklamada Net Şirketler Grubu ile Ağaoğlu Şirketler Grubu arasında 2006 yılında imzalanan sözleşmeye dair bilgi verildi.

Düzenlenme Şeklinde Taşınmaz Satış Vaadi ve Hasılat Paylaşımı Esasına Göre İnşaat Sözleşmesi kapsamında hayata geçirilecek olan Milas Projesi hakkında beklenen Çevre Etki Değerlendirmesi Raporu (ÇED) geldi. Ağaoğlu Şirketler Grubu ÇED Olumlu Belgesi’nin verildiğini duyurdu.

Deniz Yatırım hazırladığı notta, ÇED Olumlu Belgesi alan Milas projesi gelişmesinin, NTHOL hisselerini sınırlı olumlu etkileyeceğini aktardı.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu