Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Microstrategy CEO’suna Göre Bitcoin’de Alım Fırsatı Devam Ediyor

Bitcoin alımları ile tanınan Microstrategy CEO’su Michael Saylor’dan dikkat çeken açıklamalar geldi.
Microstrategy CEO’suna Göre Bitcoin’de Alım Fırsatı Devam Ediyor

Bitcoin, aralık ortasından bu yana %200’den fazla arttı ve 57.000 dolar seviyesine kadar yükseldi. Kripto para geçtiğimiz günlerde 61.000 doları geçerek tarihinin en yüksek seviyesine ulaşmıştı. Bu yükseliş birçok kişi için aşılamaz bir engel gibi geliyor. MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, bu kişilere tekneyi kaçırmadınız” diye seslendi.

Bloomberg’e konuşan Saylor, Bitcoin trenine binmek için geç kalınmadığını belirtiyor. İlk BTC’yi 10 bin dolardan aldığını ve o zamandan beri fiyatı ne olursa olsun satın almaya devam ettiğini söyleyen Saylor, fiyat 100 bin dolar ve 200 bin doları bulsa bile bu stratejiye bağlı kalacağını ekledi.

Saylor: Fırsat Kaçmadı

Saylor: Fırsat Kaçmadı

Microstrategy CEO’su konuyla ilgili açıklamasında, “Birincisi, tekneyi kaçırmadınız. Ben Bitcoin’i 10 bin dolardan aldım, 57 bin dolardan aldım. 100 bin ve 200 bin dolar seviyelerinden de alım yapacağım” ifadelerini kullandı.

Bir yıldan biraz daha uzun bir süre önce, paniğe bağlı piyasa çöküşünün ardından Bitcoin 3,7 bin dolara düştü. O zamanlar, kripto paraların sonuna geldiğine dair yorumlar yapılıyordu. Ancak aylar geçtikçe, Bitcoin bu endişeleri umursamadı ve makroekonomik faktörlere karşı direncini gösterdi.

Saylor, insanların uğruna Bitcoin satın almasını önermiyor. Bunun yerine, insanların bu konuda kendilerini eğitmelerini ve ardından bilinçli bir karar vermeleri gerektiğini belirtiyor. Onun Bitcoin’e yatırım yapma kararını teşvik eden şey % 15-% 17’lik bir ortalama enflasyon tahmini oldu.

Saylor konuyla ilgili “Bir yatırımcı olarak yapmanız gereken tek şey, bence, önümüzdeki sekiz yıl boyunca her yıl parasal enflasyon oranını tahmin etmeniz gerektiğidir. Yılda% 15 mi? 20 mi? 5 mi? 7 mi? Bu olasılıklar verdiğiniz diğer her kararda rol oynar” diye konuştu.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum