Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Kripto Para Piyasasında Bitcoin’den Altcoinlere Nakit Akışı Oluyor

Bir analist pazardaki likiditenin altcoinlere kaydığını iddia etti.
Kripto Para Piyasasında Bitcoin’den Altcoinlere Nakit Akışı Oluyor

Son dönemde Bitcoin ile beraber altcoinlerin büyük bölümünde dikkat çeken yükselişler kaydedildi. Bitcoin yazım itibariyle 56.800 dolar seviyesinden işlem görüyor. Kripto analisti Nicholas Merten, pazarın son durumu hakkında açıklamalarda bulundu.

Merten, BTC’nin çılgınca yükseliş modelinin kesintiye uğradığı Nisan ayının ortalarına kadar, 2021’in ilk birkaç ayında sürekli olarak yükselen bir grafik çizdiğini ve bunun son dönemde değiştiğini vurguladı. Analist trendin tersine döndüğünü ve likiditenin piyasanın dışına çıktığını belirtiyor.

BTC'den altcoinlere nakit akıyor

Belirli bir kitlenin kar aldığını söyleyen Merten, bazı balinaların ise yatırımlarını altcoinlere yönlendirdiğini ifade etti. Merten’e göre bu akış ilerleyen dönemde altcoinlerin daha da yükselmesini sağlayabilir.

Merten, Ethereum’un Nisan ayında elde ettiği kazançları geride bırakacağını tahmin ederek daha ileri bir hızlanma için hazırlandığını öne sürüyor. Ayrıca, Bitcoin fork Litecoin’in BTC çiftinde kazançlarını artırmaya hazır olduğuna dikkat çekiyor.

Yatırımcının izlenecek altcoin listesinde bir sonraki kripto para ise Uniswap oldu. Merten, UNI’nin BTC’ye karşı tüm zamanların iyi performansını göstereceğini düşünüyor. Ek olarak, genel bir sektör olarak merkezi olmayan finans (DeFi), yeni bir yatırım dalgasının ortasında tüccarlara daha fazla BTC kazanmaları için avantajlı bir fırsat sunuyor.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum