Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Huobi Borsası Çin’deki Bir Kuruluşunu İptal Etme Kararı Aldı

Şirket, Pekin’deki varlığını sonlandırıyor.
Huobi Borsası Çin’deki Bir Kuruluşunu İptal Etme Kararı Aldı

Çin merkezli kripto para borsası Huobi, ülkedeki kurumsal yapısında radikal bir değişikliğe gidiyor. Borsa, Pekin’de kayıtlı Beijing Huobi Tianxia Network Technology Co., Ltd. adlı bir kuruluşu feshetti ve 45 gün içinde kaydını iptal edecek.

Konuyla ilgili borsa adına konuşan bir sözcü, feshedilen varlığın geliştirmenin ilk aşamalarında kurulduğunu ve işletme faaliyetlerine sahip olmadığınıu söyledi.

Huobi’nin’nin Çince karakterleri, Haziran ayından bu yana sosyal medyada oldukları için şirket bilgi platformunda sansüre uğruyor. Huobi’nin Çin’de kayıtlı sermayesi 10 milyon yuan olan beş yan kuruluşu bulunuyor.

Çinli yetkililer, yerel kripto madenciliği endüstrisini çok sıkı bir şekilde kısıtlıyor. Borsalar ve medya platformları da dahil olmak üzere diğer kripto alanları da bu kısıtlamalardan etkileniyor.

Borsa, Haziran ayı sonlarında Çin’deki kullanıcılara kaldıraç ticareti sunmayı durdurmuştu. Huobi Technology hissesi, bugün Hong Kong’da piyasaların açılmasından bu yana %15’ten fazla düşüş yaşadı.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum