Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Coinbase Borsasından 200 Milyon Dolara Yakın Bitcoin Taşındı

Balinalar borsalardan Bitcoin çekmeye devam ediyor.
Coinbase Borsasından 200 Milyon Dolara Yakın Bitcoin Taşındı
Son Güncelleme: 
Yorum

Analiz verileri son günlerde kripto para borsalarında Bitcoin miktarının azaldığını gösteriyor. Balinalar kripto varlıklarını bilinmeyen cüzdanlara aktarıyor. Son olarak Coinbase borsasından büyük miktarda Bitcoin taşındı. Bir balina 3671 BTC’yi Coinbase borsasından bilinmeyen bir cüzdana aktardı.

Whale Alert tarafından yayınlanan en son verilere göre, BTC transferinin toplam değeri 194 milyon dolar civarında. Bahsedilen Bitcoin işlemi blockchain.com’da kaydedildi. Geçtiğimiz günlerde yine Binance ve Coinbase borsalarından büyük miktarlarda Bitcoin çıkışları bildirilmişti.

Coinbase BTC çıkışı
Kaynak: Whale Alert

Geçtiğimiz Mart ayı boyunca yaklaşık 1 milyar dolarlık Bitcoin Coinbase’den taşınmıştı. Cryptoquant.com, Mart 2021’in üçüncü haftasında 15.000’den fazla BTC’nin Coinbase’den ayrıldığını bildirdi. Nisan’ın ilk haftasında ise Bitcoin 60.000 doların üzerinde tüm zamanların en yükseğini gördü ve 21.334 BTC taşındı.

Günlük grafikte Bitcoin sabit bir seyir halinde ve 54.500 dolar seviyesinden işlem görüyor. Ethereum ve XRP’de ise son günlerde büyük yükselişler kaydetti.

BTC’nin genel ağ etkinliği 1 trilyon dolarlık piyasa değerinin üzerine çıktı ve Bitcoin balinaları bunda önemli bir rol oynuyor. Santiment verileri, Nisan ayının ilk üç haftasında büyük BTC adresleri yaklaşık 90.000 coin biriktirdi.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/1Ç Kar/Zarar %31.81/68.19%