Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Burger King, Robinhood İş Birliği ile Müşterilerine Kripto Para Dağıtacak

Kullanıcılara Bitcoin, Ethereum ve Dogecoin dağıtılacak.
Burger King, Robinhood İş Birliği ile Müşterilerine Kripto Para Dağıtacak
Son Güncelleme: 
Yorum

Fast food zinciri Burger King, aracı platform Robinhood ile ortaklaşa müşterilerine ödül olarak kripto para dağıtmayı planlıyor.

Restoran zincirinin uygulamasında 3 hafta boyunca, 5 dolardan fazla harcayan ABD’deki Burger King Royal Perks sadakat programı üyeleri, 20 Bitcoin, 200 Ethereum ve 2 milyon Dogecoin havuzundan ödül kazanma hakkına sahip olacak.

Kampanyaya göre kullanıcıların büyük bölümü ödül havuzundan Dogecoin alacak. Kabaca her 10.000 kişiden biri bir Ether alacak ve her 100.000 kişiden biri tam bir Bitcoin alacak.

Ödülü onaylayan bir e-posta kodu alan kullanıcıların, ödülü talep etmek için bir Robinhood kripto hesabına ihtiyacı olacak. Son aylarda azalan alım satım faaliyetinin önemli ölçüde daha az yeni finanse edilen hesaba yol açmasıyla Robinhood’un geliri üçüncü çeyrekte %78 oranında düşüş gördü.

Nasdaq listesindeki aracılık platformu, kriptonun en son boğa koşusunun ivmesini yakalamayı ve bu gibi promosyonlar hesap açmaya teşvik ederken yeni müşteriler eklemeye geri dönmeyi umuyor.

Kripto paralardaki yükseliş dev şirketlerin de artan ilgisini beraberinde getiriyor. Son veriler itibariyle kripto para piyasasının toplam değeri 2.6 trilyon doların üzerine çıktı. Bitcoin ve Ethereum fiyatları sırasıyla 62.100 ve 4.350 dolar seviyelerinde tutunuyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/1Ç Kar/Zarar %31.81/68.19%