Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Bitcoin’in Gerekli Düzeltme Sonrası 80 Bin Dolara Ulaşacağı Tahmin Edildi

David Gokhshtein, bir sonraki adımda Bitcoin fiyatının 80.000 dolara ulaşacağını düşünüyor.
Bitcoin’in Gerekli Düzeltme Sonrası 80 Bin Dolara Ulaşacağı Tahmin Edildi
Son Güncelleme: 
Yorum

Bitcoin uzun zamandır yatay aralıkta işlem görürken, bundan sonrasının nasıl olacağına dair yeni tahminler ortaya atılıyor. PAC Protokolü CEO’su David Gokhstein, son Bitcoin durumuyla ilgili görüşlerini paylaştı.

Gokhstein, kripto para biriminin fiyatının yükselmeye devam etmesi için piyasadaki mevcut düzeltmeyi “süper gerekli” olarak nitelendirdi. Ona göre, Bitcoin’in fiyatındaki bir sonraki adım muhtemelen 80.000 dolar seviyesi olacak.

Gokhstein Bankaları Eleştirdi

Gokhstein Bankaları Eleştirdi 

BTC yazım itibariyle 32.300 dolar seviyesinden işlem görüyor. Nisan ayında ise 65.000 dolar yakınlarına çıkan kripto para birimi, tarihinin en yüksek zirvesine ulaşmıştı. Buradan yönünü aşağı çeviren BTC, %50’den fazla değer kaybı yaşadı.

Bitcoin’in fiyat düşüşü, çok sayıda kurumsal yatırımcının yatırım yaptığı kripto para biriminin, onlar tarafından genellikle riskli bir varlık olarak algılandığını gösteriyor. Bununla birlikte Gokhstein Bitcoin’in sıkı bir destekçisi olarak biliniyor. Bitcoin’in dünya ekonomisini daha mükemmel hale getirmeye çalıştığına inanıyor.

Ona göre Bitcoin bir tasarruf aracı olarak kullanılabilir. Gokhstein ayrıca bankaları da eleştirdi ve kendilerinin kripto para birimi satın aldığını, sıradan tüketicilerin de aynı şeyi yapmasının engellendiğini söyledi.

David Gokhstein, Bitcoin’in yanı sıra hızlı ödeme aracı olarak XRP, LTC ve DGB kullanmasını çok kez önermişti. Deneyimli finansör, kripto para birimini eleştirenlerin bir gün kendilerini de onu kullanırken bulacağını söylemişti.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/1Ç Kar/Zarar %31.81/68.19%