Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Bitcoin’in 50 Bin Dolar Seviyesini Görmesi ile Ethereum ve Altcoinler İvmelendi

Yönünü yukarı çeviren Bitcoin 50 bin dolar seviyesini gördü ve buradan geri çekildi.
Bitcoin’in 50 Bin Dolar Seviyesini Görmesi ile Ethereum ve Altcoinler İvmelendi

Bitcoin’de yaşanan dalgalanmalar tüm kripto para piyasasını doğrudan etkiliyor. Geçtiğimiz günlerde düşüş yaşayan BTC, haftanın ilk gününün gelmesi ile beraber yönünü yukarı çevirdi ve yükselişini sürdürüyor. Haftasonu 43 bin seviyelerine kadar gerileyen BTC, günler sonrasında 50 bin dolar seviyesini yeniden gördü. Bu seviyeden geri çekilen kripto para yazım itibariyle 48.500 dolar bandında dolaşıyor.

Bitcoin’de yaşanan yükseliş Ethereum ve diğer altcoinlerin de ivmelenmesini sağladı. ETH yüzde 10’un üzerinde değer kazanarak 1.600 dolar seviyesine ulaştı. Ripple’ın 0.45 dolar direncini aşabileceği görünüyor. SUSHİ, FLOW ve ENJ ise yüzde 25’in üzerinde değer kazanarak en çok yükselen altcoinler oldu.

Bitcoin’de Yükseliş Beklentisi Sürüyor

Bitcoin’de Yükseliş Beklentisi Sürüyor
Kaynak: piyasa.paratic.com

Bitcoin fiyatı 45 bin doların üzerinde istikrarlı bir artışa başladı ve hatta 48 bin dolar direncini bile aştı. Analistlere göre boğalar 50 bin dolar direncinin üzerinde güçlenirse fiyat yükselişini sürdürebilir.

Fiyat olumlu işaretler gösteriyor ve boğalar 51 bin dolar ve 52 bin dolar direnç seviyelerinin üzerinde bir kırılma izlediği düşünülüyor. Aşağı yönde ilk destek 49 bin dolar seviyesine yakın.

İlk büyük desteğin, fiyatın yeni bir düşüşe başlayabileceği 48 bin dolar seviyesine yakın olduğu belirtiliyor. Kripto para birimi geçtiğimiz haftalarda 58 bin dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesini görmüş ve düzeltme yaşamıştı.

Ethereum 1.600 Dolar Seviyesini Gördü

Ethereum 1.600 Dolar Seviyesini Gördü
Kaynak: piyasa.paratic.com

Ethereum fiyatı , 1.500 dolar direncinin üzerinde başarılı bir kapanışın ardından yükselişini sürdürdü. ETH, 1.550 dolar seviyesini kırdı ve hatta 1.600 dolar seviyesinin üzerine çıktı. Analistlere göre mevcut fiyat hareketi, 1.600 dolar ve 1.620 dolar seviyelerinin üzerinde daha fazla kazanç şansı olduğunu gösteriyor.

Bir sonraki kilit direncin 1,700 dolar seviyesinin yakınında olduğu belirtiliyor. 1.600 doların üzerinde bir kırılma olmazsa, fiyat 1.520 dolar ve 1.500 dolar destek seviyelerine doğru düşebilir. ETH yazım itibariyle yüzde 8 yükselişle 1.545 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Altcoinler Olumlu İşaretler Veriyor

BNB olumlu işaretler veriyor
Kaynak: piyasa.paratic.com

Binance Coin (BNB) 245 dolar ve 250 dolar seviyelerinin üzerinde olumlu işaretler gösteriyor. Kripto para 265 dolar seviyesine kadar tırmandıktan sonra geri çekildi ve yazım anında 244 dolar seviyesinde dolaşıyor. Ana destek 232 dolar olarak gösteriliyor.

Cardano kazançlarını düzeltiyor
Kaynak: piyasa.paratic.com

Cardano (ADA) 0.130 dolar oldukça üzerindeki kazançları düzeltiyor. ADA şu anda 1,220 dolar destek bölgesini test ediyor. Temel destek 1.200 dolar seviyesinde bulunuyor. Kripto varlık 1.30 dolar seviyesini gördükten sonra geri çekildi. Daha fazla kayıp, 1.080 dolar seviyesinin test edilmesine neden olabilir. Yukarı yönde ise yeni bir artış için 1.300 dolar seviyesinin aşılabileceği tahmin ediliyor.

LTC 170 doları test ediyor
Kaynak: piyasa.paratic.com

Litecoin (LTC), 165 dolar ve 170 dolar direnç seviyelerinin üzerinde ivme kazanıyor. LTC 185 doların üzerine çıkarsa, 200 dolar kilit direnç bölgesini test etmek için istikrarlı bir şekilde yükselebilir. Aşağı yönde, 165 dolar seviyesindeki önceki direnç güçlü bir destek olabilir.

XRP yüzde 5 yükseldi
Kaynak: piyasa.paratic.com

XRP fiyatı yüzde 5 üzerinde yükseldi ve 0,450 dolar direncine yaklaştı. 0,450 doların üzerinde net bir kapanış olması halinde fiyat 0,465 dolar direncine doğru tırmanabilir. Bir sonraki kilit direnç 0,480 dolar seviyesinin yakınında bulunuyor. Ana engel 0,500 dolar seviyesi olarak görünüyor.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum