Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Bitcoin Geri Çekilme Sonrası Yeniden 45 Bin Doların Üzerine Çıktı

BTC kısa vadede engellerle karşılaşıyor.
Bitcoin Geri Çekilme Sonrası Yeniden 45 Bin Doların Üzerine Çıktı

Bitcoin son günlerdeki yükseliş trendini, geri çekilmelere rağmen sürdürüyor. Kripto para birimi geçtiğimiz gün 45.000 doların altına geriledi ve burada alıcıların desteğini buldu. An itibariyle 48.850 dolar seviyesinden işlem gören BTC’nin yükselişini sürdürmesi bekleniyor.

Fiyat mevcut haliyle 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde tutunmuş durumda. Bitcoin için yukarı yönde, ilk direnç 46.000 dolar seviyesine yakın. Ana direnç şu anda 46.500 dolar seviyesinin yakınında oluşuyor.

BTC 45 bin doların üzerinde
Kaynak: TradingView

Buranın üzerinde net bir kırılma, yeni bir artışın kapılarını aralayabilir. Bir sonraki büyük direnç 47.000 dolar seviyesinde ve daha fazla kazanç, fiyatı 48.000 dolar seviyesine doğru yönlendirebilir.

Aşağı yönde ise 45.000 dolar seviyesi ilk destek noktası olarak görülüyor. Buranın kırılması sonrası fiyat 44.500 dolar bölgesindeki büyük desteğe gerileyebilir. Ethereum tarafında ise geri çekilmeye rağmen, parite 3.000 doların üzerinde tutunmaya devam ediyor.

ETH 3.200 dolara çıktı
Kaynak: TradingView

Trend desteğinin üzerinde hareket eden ETH, 3.200 dolar seviyesinden işlem görüyor. 3.200 dolar dolar direnç seviyelerinin üzerinde net bir kırılma ve kapanış ETH için başka bir artışa başlatabilir. Belirtilen durumda fiyat 3.350 doları test edebilir. Bir sonraki kilit direnç 3.500 dolar seviyesine yakın.

ETH 3.200 dolar üzerine çıkamazsa, aşağı yönlü bir düzeltme başlatabilir. Kripto para birimi için ana destek 2.060 dolar seviyesinde oluşuyor. Son yükseliş dalgası ile kripto para piyasasının toplam değeri 1.9 trilyon doların üzerine çıktı.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum