Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Bitcoin 44 Bin Dolar Direncine Yaklaşırken Ethereum Yatay Seyrediyor

BTC kritik seviyelerde hareket ediyor.
Bitcoin 44 Bin Dolar Direncine Yaklaşırken Ethereum Yatay Seyrediyor

Bitcoin geçtiğimiz günlerde yaşadığı düşüşlerin ardından, son saatlerde toparlanma işaretleri gösteriyor. 40.000 dolara kadar gerileyen BTC, yukarı yönlü bir çıkış yaşadı ve 43.000 doların üzerine yerleşmiş durumda

Parite an itibariyle 43.800 dolar seviyesinde işlem görüyor ve kritik bir direnç noktasına geliyor. İlk büyük direnç 44.400 dolar seviyesinin yakınında, bunun üzerinde fiyat büyük bir artışa başlayabilir.

Bir sonraki büyük direnç 45.500 dolar seviyesine yakın. Daha fazla kazanç, 47.200 dolar seviyesine doğru bir hareketin hızını belirleyebilir.

BTC 44 bin dolara yaklaşıyor
Kaynak: TradingView

BTC 44.000 dolar direncini geçemezse, yeni bir düşüş hareketi başlatabilir. Aşağı yönde ilk destek 43.500 dolar seviyesi ve buranın altında kapanışlar sonrası fiyat 42.500 dolara kadar gerileyebilir. Daha alt bölgede ise 40.000 dolar desteği bulunuyor.

BTC’deki toparlanma sürerken Ethereum ise konsolide oluyor gibi görünüyor. Fiyat son yükseliş ile 3.000 doların üzerine çıktı. Kripto para birimi için yükseliş tarafında ilk direnç 3.050 dolar bölgesinde oluşuyor.

ETH 3 bin dolarda
Kaynak: TradingView

Kırılma olması halinde fiyat 3.150 ve 3.250 dolar seviyelerine yükselebilir. Aşağı yönde ise 2.950 dolar seviyesi destek görevi görebilir. Buranın üzerinde kalınamazsa, parite 2.800 dolara kadar sert bir düşü yaşayabilir.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum