Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Bitcoin 35 Bin Dolar Seviyesinden Döndü ve Kazançlarını Düzeltiyor

Kripto para birimi 35.000 dolar seviyesinin üzerinde tutunamadı.
Bitcoin 35 Bin Dolar Seviyesinden Döndü ve Kazançlarını Düzeltiyor

Bitcoin hafta sonu boyunca sürdürdüğü yükselişini haftanın ilk günü tersine çevirdi. Kripto para birimi 35.500 dolara kadar yükseldi ancak buradaki direnci temizleyemedi. Geri çekilen BTC, 34.000 dolar desteğine kadar düşüş yaşadı.

An itibariyle kazançlarını düzelten kripto para birimi, 34.200 dolar seviyesinden işlem görüyor. Fiyat bu düşüş ile 100 saatlik basit hareketli ortalamaya yaklaştı. BTC/USD paritesinin saatlik grafiğinde 35.000 dolara yakın destekle büyük yükseliş trendi çizgisinin altında bir kırılma oldu.

BTC 35 bin dolardan döndü
Kaynak: TradingView

Aşağı yönlü hareketin devam etmesi halinde 34.000 dolar ilk kilit destek seviyesi olarak karşımıza çıkıyor. Buranın kırılması halinde fiyat 32.000 dolar bölgesine kadar gerileyebilir. Daha fazla kayıp ise 30.000 dolardaki kritik desteğin yeniden ziyaret edilmesine neden olabilir.

Kripto para 34.000 dolar destek bölgesinin üzerinde sabit kalırsa, yakın vadede yeni bir artışa başlayabilir. Yukarı yönde ani bir direnç, 35.000 dolar seviyesine ve trend çizgisine yakın bölgede oluşuyor.

Bir sonraki kilit direnç 35.250 dolar civarında, bunun üzerinde fiyat 36.000 dolarlık bariyeri test edebilir. Daha fazla kazanç, fiyatı 37.000 dolarlık dirence doğru yükselişin kapılarını aralayabilir.

CoinMarketCap verilerine göre kripto para piyasasının toplam değeri 1.4 trilyon dolar seviyesinde seyrediyor. Bitcoin’in piyasa değeri ise 640 milyar dolar bandında ve dominance değeri ise %44.9 seviyesinde bulunuyor.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum