Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

MicroStrategy, Bitcoin’deki Düşüşün Ortasında Alım Yapmaya Devam Ediyor

Michael Saylor şirketin 105 Bitcoin’i olduğunu söyledi.
MicroStrategy, Bitcoin’deki Düşüşün Ortasında Alım Yapmaya Devam Ediyor

Bitcoin haftanın ilk günü olumsuz yöndeki pek çok gelişme ve açıklamanın etkisiyle, 32.000 dolar seviyelerine kadar geriledi. Kripto para biriminin en büyük kurumsal alıcıları arasında MicroStrategy yer alıyor. Firma belirli zaman aralıkları ile Bitcoin alımı yapmaya devam ediyor.

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, son dönemde 489 milyon dolar Bitcoin alımı yaptıklarını açıkladı. Twitter hesabından paylaşımda bulunan Saylor, 36.617 dolar ortalama fiyat ile 13.005 adet BTC alımı daha gerçekleştirdi.

Şirket Düşüşleri Fırsat Olarak Değerlendiriyor

Şirket Düşüşleri Fırsat Olarak Değerlendiriyor

Şirketin yaptığı son alım ile beraber portföyde bulunan Bitcoin miktarı 105,085 adete yükseldi. MicroStrategy bünyesinde faaliyet gösteren MacroStrategy LLC, Bitcoin’lerin yaklaşık 92.079’unu elinde tutuyor.

Kripto para birimi Nisan ayında 64.800 dolar seviyesine çıkarak tüm zamanların en yükseğini test etti. Bu noktadan geri çekilen BTC, %50’den fazla değer kaybı yaşadı. Şirket geçtiğimiz günlerde 500 milyon dolar tahvil ihracının başarıyla gerçekleştirdiğini duyurmuştu.

CoinMarketCap verilerine göre Bitcoin’in güncel piyasa değeri son düşüş ile beraber 600 milyar dolara kadar geriledi. BTC’nin piyasa hakimiyet ise %45.5 seviyesinde görünüyor.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum