Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Bitcoin, Ethereum ve Cardano’nun 2021’in En İyisi Olacağı Söylendi

Altcoin Daily bu yıl için ilk 3 kripto varlığını sıraladı.
Bitcoin, Ethereum ve Cardano’nun 2021’in En İyisi Olacağı Söylendi
Son Güncelleme: 
Yorum

Kripto para piyasası geçtiğimiz haftalardan bu yana yaşadığı düşüş sonrası yönünü belirlemeye çalışıyor. Bitcoin günlük tabloda 39.400 dolara kadar yükselmiş görünüyor ve bu ivmelenme altcoinleri olumlu yönde etkiledi. Sektörün tanınmış analistlerinden Aaron Arnold, 2021 yılının devamı için tahminlerini paylaştı.

Altcoin Daily analistine göre bu yılın öne çıkacak 3 varlığı, Bitcoin, Ethereum ve Cardano olacak. Arnold, yeni bir videoda izleyicilere kripto para piyasasının Mayıs ayı sonundaki çöküşünden kurtulmaya çalışırken Bitcoin, Ethereum ve Ethereum ve Cardano’daki yükselişe dikkat çekiyor.

Piyasada Fırsatlar Bitmiyor

Piyasada Fırsatlar Bitmiyor

Kripto paralarda büyük fırsatlar olduğunu düşünen Arnold, yatırımcıların doğru seçimler ile yeni fırsatlar yakalayabileceğini söyledi. Ancak bu fırsatın internetin ilk yıllarında olduğu gibi uzun sürmeyeceğini belirtti.

Bitcoin 40.000 dolar seviyesini yeniden kazanmak için mücadele ederken, korku ve açgözlülük endeksi “korku” bölgesinde e yükselişini sürdürüyor. Arnold piyasada korku hakim olduğunda alım fırsatlarının daha belirgin olduğuna dikkat çekiyor.

Tüccar kripto piyasalarındaki mevcut hissiyatın, 2017 çöküşü sırasındaki gibi bir şey olmadığını ve yeni bir yükseliş öncesi konsolidasyon süreci yaşandığını düşünüyor. Arnold, Ethereum varlıklarının ETH 2.0 kapsamında kilitlendiğini ve bunun arz sıkıntısını artırdığını belirtti.

Cardano tarafında ise geçtiğimiz günlerdE Alonzo test ağı başarılı bir şekilde hayata geçirildi. Tüccar bu nedenle Bitcoin ve Ethereum’dan sonraki gözdesinin Cardano olduğunu ifade ediyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu