Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Bitcoin 54 Bin Dolar Seviyesine Geri Dönerken Ethereum Rallisini Sürdürüyor

BTC 52.000 dolar desteğini ziyaret ettikten sonra yeniden yükselişe geçti.
Bitcoin 54 Bin Dolar Seviyesine Geri Dönerken Ethereum Rallisini Sürdürüyor

Bitcoin geçtiğimiz saatlerde 54.000 dolar bandından bir düşüş yaşadı ve 52.330 dolar seviyesini ziyaret etti. Destekte tutunan kripto para yeniden yükselişe geçti ve yazım itibariyle 54.400 dolar seviyesinden işlem görüyor. Analistler 55.000 dolar seviyesinin altındaki olumsuzluklara karşı yatırımcıları uyarıyor.

BTC’nin 55.000 dolar seviyesini kırması halinde yükselişin daha da hızlanabileceği belirtiliyor. BTC saatlik grafiğinde 54.000 dolar civarında dirençle oluşan büyük bir düşüş kanalı var. Bir sonraki ana direnç 54.500 dolar seviyesine yakın.

BTC 54 bin dolara geri döndü
Kaynak: TradingView

Kripto para halen 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında hareket ediyor. 52.500 dolar seviyesinin altında uygun bir kırılma ve kapanış, muhtemelen %5’lik bir düşüşün hızını belirleyecektir. Belirtilen durumda, fiyat yakın vadede 50.000 dolar destek bölgesine doğru düşebilir.

Ethereum ise son günlerdeki rallisini uzatmaya devam ediyor. Kripto para 2.800 dolar ile tüm zamanların en yükseğini test etti ve yazım itibariyle kazançlarını konsolide ediyor. Fiyat şu anda 100 saatlik basit hareketli ortalamanın oldukça üzerinde ve 2.780 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Ethereum rallisini sürdürüyor
Kaynak: TradingView

Veriler 2.700 dolar seviyesinde güçlü bir destek oluştuğunu gösteriyor. Bu seviye kırılırsa 2.600 dolara doğru bir düşüş yaşanabilir. Yukarı yönde ise boğalar 3.000 dolar seviyesini hedefliyor. Artan yönde, ani bir direnç 2.800 dolar seviyelerine yakın. Bu seviyenin üzerinde başarılı bir kapanış, başka bir artışın kapılarını açabilir.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum