Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Günün En Çok Yükselen Emtiası %1 Kazançla Bakır Oldu

Günün en çok artan emtiası olan bakır, yüzde 1’e yakın artıda seyrediyor. Kırmızı metalin yıllık getirisi %37,14'e ulaştı.
Günün En Çok Yükselen Emtiası %1 Kazançla Bakır Oldu

Sürdürdüğü ralliyi devam ettiren bakır fiyatları, 25 Şubat’ta 4,37 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı. Bir yılı aşkın süredir devam eden rallinin ardından bakır CFD’si son günlerde dalgalı bir seyir izlemeye başladı.

Hafta sonunun ardından ilk işlem gününe düşüşle başlayan bakır, 9 Mart’a 4,03 dolar ile başlangıç yaptıktan sonra 10 Mart’a 4,04 dolar ile fazla oynaklık göstermeden başladı.

Gün içinde en düşük 3,98 dolar seviyesine gerilerken en yüksek 4,06’yı gördü.

Bakır CFD‘si bugünkü işlemlerde TSİ 15:30 sularında %1 civarında artıda 4,05 dolar seviyesinde hareket ediyor.
Bakır Fiyatı 10 Mart 2021
Grafik: Piyasa.Paratic.com

Emtiada görülen düşüş ve yükselişler sonucu bakırın yıllık getirisi %37,14 düzeyinde yer alıyor. Aylık bazda %9,03 civarında kazanca işaret eden kırmızı metalin haftalık performansı ise %-2,22 düzeyinde.

Bakır emtiası için ilk direnç seviyesi 4,95 dolarda bulunuyor. Fiyatın buraya ulaşması durumunda kırması gerekecek ikinci direnç ise 5,86 dolara işaret ediyor. Düşüş eğiliminde ise ilk destek noktası 2,55 doları gösteriyor.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum