Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Aselsan Hisseleri 380 Milyon TL’lik Sözleşme Haberinden Destek Buldu

13.09.2021 tarihinde başlamak üzere yeni iş sözleşmesi imzalayan Aselsan’ın hisseleri alıcılı seyrediyor.
Aselsan Hisseleri 380 Milyon TL’lik Sözleşme Haberinden Destek Buldu

Aselsan Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş. teslimatı 2022 yılında yapılmak üzere yeni bir iş sözleşmesi imzaladı. Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda bu sabah yayımlanan gelişmeye göre şirket ile yurt içi bir müşteri arasında Akıllı Şehir Projeleri kapsamında, toplam bedeli 379.074.326 TL tutarında bir sözleşme imzalandı.

Şirketin cirosunu olumlu etkileyecek olan sözleşmede imzası geçen isimler arasında Aselsan Genel Müdür Yardımcıları Nuh Yılmaz ve Mehmet Fatih Güçlü yer alıyor.

Aselsan hisse senedi (ASELS) güne yatay başladıktan sonra kazanca yöneldi.
Aselsan Hisseleri %0,46 Artıda
Kaynak: Paratic Piyasalar

Hisseler 15,12 liradan açılış yaptı. Seansın başlamasıyla birlikte 15,22 lirayı gördü. Ardından kazancının bir kısmını verse de pozitif bölgede kalmayı sürdürdü.

Aselsan hisseleri saat 10.54’te %0,46 değer kazancıyla, 15,19 liradan işlem görüyor. Hisselerde geçen hafta satıcılı bir tablo izlendi. %3,31 oranında değer kaybı gerçekleşirken, kaydettiği fiyat aralığı 15,09 – 15,76 oldu.

Aylık bazda %2’ye yakın gerileyen şirket hisseleri, yine 15,09 ile en düşük, 16,01 ile en yüksekten işlem gördü. Aselsan hissesi alanlar son bir yılda %9 oranında kaybetti.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum