Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Yönetim Kurulu Komitesi Atamalarını Duyuran Çemaş’ta Hisseler Artıda

Çemaş Döküm hisseleri sakin bir gün geçirirken, şirket yeni belirlenen komite üyesi isimlerini açıkladı.
Yönetim Kurulu Komitesi Atamalarını Duyuran Çemaş’ta Hisseler Artıda
Son Güncelleme: 
Yorum

Çemaş Döküm Sanayi A.Ş. Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda, kurumsal yönetim kurulu komitesi üye ataması hakkında güncel durumu paylaştı. Buna göre Ziya Mehmet Günal denetim komitesi ve riskin erken saptanması komitesi başkanı olurken, Can Özdemir her iki komitenin üye ismi olarak açıklandı.

Riskin erken saptanması komitesinin diğer üye ismi S. Levent Demirer olarak bildirildi. Can Özdemir kurumsal yönetim komitesi başkanı olurken, üyeler; Ziya Mehmet Günal, S. Levent Demirer ve Ahmet Çevirgen oldu.

BIST metal ana sanayi endeksinde, Ana Pazar’da işlem gören şirket hisseleri günlük bazda zayıf performans sergiliyor.
Çemaş Döküm Sanayi Sınırlı Pozitif
Kaynak: Paratic Piyasalar

Son kapanışını 1,13 liradan yapan Çemaş hisseleri, yeni haftaya 1,12’den başladı. Gün içinde 1,12 – 1,14 dar bandında hareket etti. Saat 15.00 sonrasında %0,88 artışla gün içi en yüksek seviyeden işlem gördü.

6.989.779 TL işlem hacmine sahip olan hisselerin değeri bir haftalık işlem döneminde %2,58, bir ayda %5,04, bir yılda ise %39 oranında zayıfladı. Fiyat aralıklarına bakıldığında sırasıyla 1,12 – 1,17, 1,11 – 1,19 ve 1,01 – 2,15 arasında seyretti.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu