Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Reysaş GYO Esas Sözleşme Değişikliği Sebebiyle SPK Başvurusu Yaptı

Reysaş GYO bedelli sermaye artırımının gerçekleşmesiyle Esas Sözleşmesi'nde yaptığı değişikliğin onayı için SPK'ya başvuru yaptığını duyurdu.
Reysaş GYO Esas Sözleşme Değişikliği Sebebiyle SPK Başvurusu Yaptı

Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi (Reysaş GYO), 4 Mayıs tarihli yönetim kurulu kararı ile bedelli sermaye artırımı yapacağını açıklamıştı. 1 milyar TL kayıtlı sermaye tavanı içerisinde 246 milyon 1 TL olan çıkarılmış sermayesinin 253.999.999 TL bedelli artırarak 500 milyon liraya çıkarttı.

Yüzde 103,25 oranındaki bedelli artırım sonrasında şirketin Esas Sözleşmesi’nin Sermaye ve Payların Nevi başlıklı 8. maddesinin tadil edilmesine ilişkin olarak bugün Sermaye Piyasası Kurulu’na (SPK) 23 Eylül’de başvuru yapıldığı açıklandı.

Açıklamanın geldiği sıralarda Reysaş GYO hisseleri (RYGYO) TSİ 11:35 sularında %1,08 oranında ekside 2,74 lirada işlem gördü.
Reysaş GYO Hisseleri Yüzde 1,08 Düşüş
Kaynak: Piyasa.Paratic.com

Hisseler dünkü işlemlerde Eylül başından bu yana gördüğü en düşük seviyeyi 2,75 lira ile kaydederken, kapanışı 2,77 liradan gerçekleştirdi. Bugünkü işlemlere 2,78 liradan başlayan hisseler, düşüşünü sürdürerek 2,72 liraya kadar geriledi.

Reysaş GYO hisseleri Eylül ayının ortasından bu yana düşüş eğilimi gösterirken, bugün kayıplarını devam ettiriyor. Aşağı yönlü eğilimin devam etmesi durumunda 2,71 ve 2,68 lira seviyelerindeki destek noktaları izlenecek. Yukarı yönde ise 2,77 ve 2,80 lira seviyeleri direnç noktaları olarak takip edilecek.

Hisselerin fiyat performansı izlendiğinde ise haftalık %6,8 oranında değer kaybettiği görülüyor. Aylık bazda %5,51 değer kaybeden hisseler, geçen yılın aynı işlem gününe göre %3,52 oranında düşüş kaydetmiş durumda bulunuyor.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum