Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Ray Sigorta’nın 8 Aylık Prim Üretimi %35 Artış Gösterdi

Ocak ve Ağustos ayları dönemine ait prim üretimi verilerini açıklayan Ray Sigorta, bu dönemde yıllık bazda %34,61 artışa imza attı.
Ray Sigorta’nın 8 Aylık Prim Üretimi %35 Artış Gösterdi
Son Güncelleme: 
Yorum

Ray Sigorta A.Ş. 2021 yılı Ağustos ayı prim üretimi rakamlarını açıkladı. Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yapılan açıklamaya göre şirket Ocak – Ağustos aylarını kapsayan döneme ait denetimden geçmemiş tahmini prim üretimini 1.284.114.317 TL olarak bildirdi.

Söz konusu dönemde prim üretimi yıllık bazda %34,61 oranında artış gösterdi. Bu sabah yapılan özel durum açıklaması, Ray Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Eyüp Kemal Daldal, İcra Kurulu Üyesi ve Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı Derya Öztürk imzalarını içeriyor.

Şirketin RAYSG kodlu hisseleri, dün borsada negatif performans sergiledi.
Ray Sigorta Hissesi %1,34 Ekside Kapandı
Kaynak: Paratic Piyasalar

Hisseler satılıcı bir günün ardından, kapanışı %1,34 düşüşle yaptı. Güne 9,73 liradan başlayan hisseler, 9,59 – 9,73 dar bandında hareket edip, kapanışı 9,60’tan yaptı.

Dün gerçekleşen eksi performansın ardından dönemsel kayıplarını genişletti. Haftalık kaybı %2’ye dayandı.

Ray Sigorta hisse senedi değeri, bir ayda %2,53 oranında geriledi. Kaydettiği fiyatlar 9,27 ve 10,54 oldu. Yıllık aralığı 8,80 – 29,70 olurken, yatırımcısına bu dönemde %15 oranında kaybettirdi.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu