Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Kurumsal Yönetim Notu Yükselen İSDEMİR Hisseleri Yıllık %102 Arttı

Kurumsal yönetim derecelendirme notunun yükseldiğini açıklayan İsdemir’in hisseleri hafif yükseldi.
Kurumsal Yönetim Notu Yükselen İSDEMİR Hisseleri Yıllık %102 Arttı

Türkiye’nin en büyük demir çelik fabrikası İskenderun Demir ve Çelik A.Ş. (İsdemir) kurumsal yönetim derecelendirme notunun yükseldiğini açıkladı. Açıklama sonrası şirketin hisseleri hafif artıda seyretti.

İsdemir, bugün açılış öncesi Kamuyu Aydınlatma Platformu’na Kurumsal Yönetim İlkelerine Uyum Derecelendirme Raporu ve Notu bildiriminde bulundu.

İsdemir Hisse Yükseliş
Kaynak: Piyasa.paratic.com

Kobirate Uluslararası Kredi Derecelendirme ve Kurumsal Yönetim Hizmetleri A.Ş. tarafından hazırlanan raporun tamamlandığını belirten İsdemir, yüzde 94,55 olan
kurumsal yönetim derecelendirme notunun bugün itibarıyla yüzde 95,06’ya yükseldiğini aktardı.

Dün en son 12,34 Türk lirasından işlem gören ISDMR kodlu hisse senetleri, bugün yatay açılış yaptı.

Sonraki dakikalarda hafif artarak 12,46 TL seviyesindeki gün içi yüksek değerini kaydetti. Bu noktadan sonra kazançlarının bir kısmını verse de artıda işlem görmeye devam etti. TSİ 11.30 sıralarında yatay seyrederken gün içi düşük seviye açılışta test edildi.

İsdemir hisseleri bir yılın en yüksek seviyesini 14,42 TL ile kaydederken en düşüğünü 6,53 Türk lirası ile kaydetti. Son veriler ışığında hisse senetleri aylık bazda yüzde 6,44 değerlenirken yıllık bazda yüzde 102 civarında artış gösterdi.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum