Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Kervan Gıda Hisseleri Walmart ile Yeni İş İlişkisiyle Sert Yükseldi

Kervan Gıda hisseleri olumlu Walmart gelişmesiyle negatif bölgeden pozitife geçti.
Kervan Gıda Hisseleri Walmart ile Yeni İş İlişkisiyle Sert Yükseldi

Kervan Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş ABD merkezli lider perakendecilik devi Walmart ile yeni iş ilişkisi açıklarken hisseler pozitif gelişmeyle sert yükseldi.

Bugün Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan açıklamada bu ay itibarıyla Walmart’ın ABD’deki mağazalarına özel markalı (Private Label) ürün sevkiyatına başlandığı bildirildi.

Açıklamada 04 Mart 2021’deki bildirimde Walmart’ın ABD’deki mağazalarına Bebeto marka ürün sevkiyatının başladığının belirtildiği hatırlatıldı.

Kervan Gıda Hisse Yükseliş
Kaynak: Piyasa.paratic.com

Yeni iş ilişkisiyle Kervan Gıda’nın kar marjlarına ve global pazardaki bilinirliğe olumlu katkı sağlaması hedeflendiği söylenirken hisseler sert yükseldi.

Dünkü kapanışı 16,10 TL ile yapan KRVGD kodlu hisse senetleri, bugünkü seansa 16,15 TL ile başlayıp açılışta en yüksek 16,17 TL’yi en düşük 16,06 TL’yi gördü.

Gün içi yüksek seviyesi KAP bildirimine kadar değişmezken gün içi düşük 15,92 TL oldu.

Walmart gelişmesi sonrasında hisselerde sıçrama olurken TSİ 12.25’te 16,74’e kadar çıktı. TSİ 12.31’de yüzde 3,23 kazançla ilerleyen hisseler yıllık bazda yüzde 63 civarında değer kazandı. Aylık ve haftalık bazda ise ekside performans gösteriyor.

2021 yılına 13,18 TL ile başlayan Kervan Gıda hisseleri, 5 Mart’ta 19,81 TL ile tüm zamanların yükseğini görmüştü.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum