Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Doğuş GYO ve Kobirate Arasında 1 Yıllık Hizmet Sözleşmesi İmzalandı

Doğuş GYO, Kobirate Uluslararası Kredi Derecelendirme ve Kurumsal Yönetim Hizmetleri ile sözleşme imzaladığını duyururken, hisseleri düşüşte.
Doğuş GYO ve Kobirate Arasında 1 Yıllık Hizmet Sözleşmesi İmzalandı
Son Güncelleme: 
Yorum

Doğuş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., Kobirate Uluslararası Kredi Derecelendirme ve Kurumsal Yönetim Hizmetleri A.Ş. ile “Kurumsal Yönetim Uyum Derecelendirme Hizmet Sözleşmesi” imzaladı.

Şirket tarafından yapılan açıklamada, sözleşmenin 14 Aralık 2021 tarihinden itibaren geçerli olacağı ve bir yılı kapsayacağı bildirildi.

Doğuş GYO hisseleri (DGGYO), günün ilk yarısında satıcılı bir seyir izledi.
Doğuş GYO Hisse 10,19 TL
Kaynak: Paratic Piyasalar

Şirket hisseleri 14 Aralık işlemlerine 10,40 lira ile son kapanış seviyesinden başladı. Alım-satım işlemlerinin başlamasıyla birlikte yönünü aşağı çevirdi. Saat 10.40’ta 10.08 lira ile ilk yarının en düşüğünü kaydetti.

Devam eden saatlerde kısmen toparlansa da negatif bölgede kalmayı sürdürdü. Doğuş GYO hisse senedi, saat 11.46’da %2,02 değer kaybıyla 10,19 liradan işlem görüyor. Seasın zirve seviyesi ise açılıştaki 10,40 oldu.

Şirket hisseleri haftalık bazda zayıf performans göstererek, yatırımcısına kaybettirenler arasında yer aldı. Son 5 günlük işlem döneminde 10,00 – 11,01 arasında seyredip, ortalama %5,72 oranında geriledi.

Aylık dönemde kaydettiği dip seviye 8,64, zirve ise 11,69 oldu. Hisseler bu dönemde %13,69’luk prim yaptı. Yıllık periyotta 7,30 ile en düşüğü, 13,75 ile en yükseği gören Doğuş GYO hisseleri, %13,57 ile ılımlı getiri sundu.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu