Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Çemaş Döküm Çimtek’le 1,8 Milyon Dolarlık Sözleşme İmzaladı

Tozsuzlaştırma yatırımının hayata geçirilmesi için mühendislik sözleşmesi imzalayan Çemtaş, borsa tarafında alıcılı bir gün geçiriyor.
Çemaş Döküm Çimtek’le 1,8 Milyon Dolarlık Sözleşme İmzaladı

Çemaş Döküm Sanayi A.Ş. tozsuzlaştırma yatırımını gerçekleştirmek üzere Çimtek Çimento Teknolojisi Mühendislik A.Ş. ile sözleşme imzaladı. Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yapılan açıklamada, sözleşme bedelinin 1 milyon 827 bin 31 dolar olduğu belirtildi.

Söz konusu yatırım haberinin 1 Mart 2021 tarihinde verildiği ve sermaye artırımından elde edilecek fonun kullanımına ilişkin raporda yer aldığı hatırlatıldı.

Çemaş Döküm hisseleri (CEMAS), güne artıda başlayıp, kazanç tarafında tutunmayı başardı.
Çemaş Hisseleri %1,60 Artıda
Kaynak: Paratic Piyasalar

Şirket hisseleri saat 15.28’de %1,60 pozitif fiyatlanıyor. Açılışı 1,26 liradan yapıp, günün ilk yarısında sakin bir performans sergiledi. Ardından yükselişe geçerek 1,27’ye çıktı. 23.062.135 TL işlem hacmine sahip olan hisseler, haftalık ve yıllık olarak negatif bölgede hareket ediyor.

5 günlük işlemlerde 1,24 – 1,32 arasında hareket ederek, ortalama %7 değer kaybetti. En düşük seviye dün kapanışa doğru görülürken, en yüksek geçtiğimiz hafta bugün kaydedildi.

Aylık olarak gördüğü en düşük fiyat 1,11, en yüksek 1,41 seviyesinde. Hisseler 4 haftada yatırımcısının kazancını %13’ten fazla artırdı. Ancak yıllık bazda aynı güçlü performansı gösteremedi.

1,01 – 2,15 dar bandında hareket eden Çemaş hisseleri, bir yılda %3 oranında zayıfladı.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum