Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

ABD Açılış Öncesinde En Büyük Sıçramayı Tyme Technologies Hisseleri Yaptı

Tyme Technologies hisseleri piyasa öncesi işlemlerde %43 oranında artışla, en iyi hamleyi yapan şirket oldu.
ABD Açılış Öncesinde En Büyük Sıçramayı Tyme Technologies Hisseleri Yaptı

Küresel piyasalarda şirketlerin finansal bilançoları ve artan virüs vakaları izleniyor. Asya ve Avrupa’da genel olarak zayıf bir tablo hakim. ABD’de ise açılış öncesinde en büyük sıçramayı Tyme Technologies hisseleri yaptı.

Wall Street ana endekslerinden Dow Jones sanayi ortalaması son kapanışını %0,68, Nasdaq %1,04 ve S&P 500 endeksi %1,01 kazançla gerçekleştirdi. Piyasa açılışının hemen ardından Haziran ayına ait yeni konut satışları ile Dallas FED imalat işletme endeksi Temmuz verileri açıklanacak.

Tyme Technologies Inc. (TYME) hisseleri piyasa öncesi işlemlerde %40’tan fazla prim yaptı.
Tyme Technologies Hisseleri %43 Arttı
Kaynak: MarketWatch

Önceki kapanışını %2,70 değer kaybıyla 1,08 dolardan yapan hisseler, ABD piyasaları açılmadan önce 1,5 doları aştı. Yıllık bazda %12’ye yakın düşüş gösterip, 0,85-4,97 arasında hareket etti.

Açılış öncesinde en kötü performans ise Nasdaq Borsası’nda işlem gören Iterum Therapeutics PLC (ITRM) hisselerine ait. Cuma günü %2,59 düşüşle 1,130 dolardan kapanan şirket hisseleri, Pazartesi günü %39 daha geriledi. 0,69 dolara kadar inen hisseler, son işlem gününde 1,076 – 1,170 arasında hareket etmişti.

Lockheed Martin, 2021’in ikinci çeyreğinde 17,03 milyar dolar gelir açıkladı. Şirketin hisse başına geliri 7,13 dolar oldu. Lockheed Martin hisseleri tahminleri aşan gelir açıklamasının ardından, açılış öncesi piyasalarda %1 ile sınırlı düşüş gösterdi. Son kapanışını %0,22 değer kazancıyla yapmıştı.

ABD piyasalarında en aktif hisse senedi ise New Oriental Education & Technology (EDU) olarak öne çıkıyor. %54 düşüşle 2,930 dolardan kapanan hisseler, bugün %25 daha değer kaybetti.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum