Yatırım yapmaya başla!

Dünya Televizyonlarının Akıllarda Yer Etmiş Zeka Ürünü Reklam FilmleriReklam endüstrisi hayatımızın her alanında aktif olarak yer alan bir sektördür. Üretilen ve pazarlanan bir şeyin tanıtımı için başlıca yol olan reklamlar gelişen teknolojinin de etkisiyle sıkça hayatımızda yer almaktadır. Ülkemizde olduğu gibi dünyanın hemen her bölgesinde reklam filmleri çekilmektedir. Bu reklam filmlerinden bazıları ise hafızalara kazınmıştır. Videoda dünyadaki çeşitli televizyonlarda çekilen, akıllarda yer etmiş zeka ürünü reklam filmlerini sizler için derledik.

Daha önce nostalji rüzgarı estirecek televizyon reklamları videosu ile ülkemizde geçmiş yıllarda çekilmiş ve unutulmayan reklamlara yer vermiştik. İzlediğiniz videoda günümüzde çekilen ve birbirinden yaratıcı olan reklamlara tanık olacaksınız. Videodaki reklamlar yaratıcı ve zeka ürünü olmaları ile izleyenlerin de eğlenceli anlar yaşamasına ve gülmesine neden oluyor.

Videoda ilk olarak gelen reklamda ünlü Hollywood yıldızları William Dafoe ve Marilyn Monroe’nun oynadığı Snickers reklamını izliyorsunuz. Ülkemizde de sıkça tüketilen ve akıllarda kalan reklamlara imza atan Snickers, izlediğiniz üzere isminden söz ettirecek bir reklama imza atmış.

Reklamlar arasında dikkat çeken bir diğer reklamın ise Doritos olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Ultrasondaki bebek görüntüsü kullanılarak yapılmış Doritos’un yaratıcı mizanseni, reklamı izleyenleri kendisine hayran bırakıyor. Japon otomotiv devi Toyota’nın, Prius modelini tanıttığı reklamı izlerken bir kısa film izliyormuş hissine kapılmanız mümkündür.

Hazırladığımız videoda özellikle 2016 ve 2017 yıllarının en yaratıcı reklamlarını bir arada topladığımızı belirtmekte yarar var. Geçmişten günümüze tüm reklamları derlemeye kalktığımızda buna video süresi yetmeyeceği malumdur.

Reklam sektörü beraberinde hizmet ettiği başka iş dallarını da ayakta tutmayı başarmaktadır. Pek çok insanın geçimini sağladığı ve akıl almaz paraların döndüğü reklam sektörü, yaratıcı ürünleri ile izleyenlere keyif dolu anlar yaşatmaya devam edecektir.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum