Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Huawei’nin Katlanabilir Telefonu Mate X PUBG Performansı ile GöründüHuawei’nin Katlanabilir Telefonu Mate X PUBG Performansı ile Göründü

2019 yılı itibariyle akıllı telefon pazarında katlanabilir telefonlar, konuşulan başlıca konular arasında yer alıyor. Bilindiği üzere bu teknolojide Samsung ve Huawei rakiplerine nazaran daha önde. İlk olarak Samsung katlanabilir telefonu Galaxy Fold’u tanıtmıştı. Ancak cihazın test aşamasında fark edilen sorunlar nedeniyle geri çağrıldığı biliniyor.

Bir diğer teknoloji devi Huawei’de Mate X’i tanıtmış ancak piyasaya henüz sunmuş değil. Şirket aynı Samsung gibi katlanabilir telefonun satışa sunulmasını ertelemişti. Mate X’te bilinen herhangi bir soruna rastlanmış değil. Ancak Çinli teknoloji devinin almış olduğu erteleme kararında Samsung’un etkisinden kaldığı tahmin ediliyor. Bu yılın sonuna doğru katlanabilir telefonların piyasada yerini alması bekleniyor.

Geri sayım sürerken çeşitli sızıntı videoları da gelmeye devam ediyor. Son olarak Huawei Mate X’in, popüler oyun PUBG’de nasıl göründüğünü gösteren bir sızıntı geldi. Telefon katlanabilir olması nedeniyle çeşitli ekran çözünürlüklerine sahip. Bu durum da oyun deneyimine olumlu şekilde yansıyor. Huawei’nin kendi geliştirdiği Kirin 980 işlemcisine sahip olan Mate X, 5G desteğini de üzerinde bulunduruyor.

İzlemekte olduğunuz Mate X videosu, yapmış olduğu sızıntılar ile tanınan Ben Geskin tarafından paylaşıldı. Telefonun büyük ekranlı haliyle PUBG deneyiminin etkileyici olduğunu söyleyebiliriz. Mate X’e dair paylaşılan PUBG sızıntısını videodan izleyebilirsiniz.


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur