Efsane Küllerinden Doğuyor: Shaft Devam Filmi ile Geliyor

Aksiyon ve suç türünde film meraklıları için Shaft filminin ayrı bir yeri vardır. 2000 yılında çekilen film büyük beğeni toplamış ve büyük ödüller kazanmıştı. Bu ödüller arasında Oscar ve dört kez Altın Küre adaylığı yer alıyor. Efsane yapım tabiri caizse küllerinden doğuyor ve devam filmi çekiliyor. Filme dair ilk fragman ise yapımcı şirket Warner Bros tarafından paylaşıldı.

Filmin başrolünde yine usta aktör Samuel L, Jackson’a rastlıyoruz. Amca, yeğen ve baba olmak üzere 3 Shaft’ın yaşanan bir cinayeti çözmesinin konu alındığı filmde izleyenler kendisini nefes kesen bir aksiyonun içinde bulacaklar. Filmde Samuel L. Jackson’a, Richard Roundtree, Jessie T. Usher, Regina Hall, Luna Lauren Velez, Alexandra Shipp, Avan Jogia ve Method Man gibi isimler eşlik ediyor.

Ernest Tidyman isimli romandan beyazperdeye uyarlanan filmin yönetmen koltuğunda Tim Story oturuyor. Aksiyonun devam filmi Shaft 14 Haziran 2019’da Amerika’da izleyici ile buluşacak. Ülkemizde filmin ne zaman yayınlanacağına dair henüz net bir açıklama yapılmadı.

Paratic Piyasalar

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur