Samsung’un Yeni Tableti Galaxy Tab S5e Görücüye Çıktı

Teknoloji devi Samsung, akıllı telefonlarda olduğu kadar, piyasaya sürdüğü tablet ürünleriyle de dikkatleri üzerine toplamayı başarıyor. Şirketin iPad ürünlere karşı geliştirdiği tabletler, oldukça şık bir tasarım ve yüksek donanım ile kullanıcıya sunuluyor. Son olarak Samsung’un yeni nesil tablet modeli Galaxy Tab S5e, dikkat çekici bir video ile tanıtıldı.

Yeni nesil tablet 64 GB dahili depolama ve 4 GB RAM ile geliyor. Tablet kullanıcıların mobil bir cihaza dair ihtiyacı olan hemen her şeyi sunuyor. Ayrıca Smart Things uygulaması sayesinde bulunduğunuz ortamda internete bağlı tüm cihazları kontrol etmek mümkün oluyor. Tanıtılan yeni ürün ilk olarak ABD ve Avrupa ülkelerinde satışa çıkacak.

Ürünün Türkiye’ye ne zaman geleceği ve fiyatının ne olacağı henüz netlik kazanmadı. Ancak yurt dışındaki satış fiyatı düşünüldüğünde ve vergilerin üzerine eklenmesiyle beraber Galaxy S5e’nin fiyatının 3500 TL’den fazla olması bekleniyor. Şirketin yeni tabletinin tanıtım reklamını videodan izleyebilirsiniz.

Şirket ayrıca katlanabilir telefonu Galaxy Fold için de yeni bir tanıtım videosu yayınladı. Bu yılın en çok konuşulan ürünlerinden biri olan Galaxy Fold’un yeni tanıtım reklamını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Paratic Piyasalar

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur