Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

FPS Meraklılarının Hatırlayacağı XIII Remake Yıllar Sonra Yenilenmiş Haliyle DönüyorFPS Meraklılarının Hatırlayacağı XIII Remake Yıllar Sonra Yenilenmiş Haliyle Dönüyor

Geçmiş yıllardan bu yana bilgisayar ve konsol üzerinden FPS temalı oyun meraklıları XIII oyununu hatırlayacaktır. 2003 yılında Ubisoft tarafından piyasada yerini alan oyun epey beğeni toplamıştı. Çizgi roman tarzı ile dikkat çeken oyun yenilenmiş Remake sürümü ile 16 yıl sonra yeniden geliyor.

Playmagic’in geliştiricisi olduğu XIII Remake oyununda orjinal hikayesinden fazla bir sapma olmayacağı belirtilirken, ses animasyon ve grafiklerin yeni teknoloji ile yeniden harmanlandığı açıklandı. Oyun PC ile beraber PS4, Xbox One ve Nintendo Switch platformlarına sunulacak.

Oyunun dağıtım işini üstlenecek olan Microids’in yapım müdürü Francois Coulon, “Oyuncular için en iyi macerayı yaratmayı amaçlıyoruz. Süreç doğal olarak gelişti ve bu, eşsiz, hikaye odaklı, FPS deneyiminin bugünün oyun dünyasında eksik olduğunu hissettik. Amacımız, XIII’in ilgi çekici hikayesini mümkün olan en iyi grafik ve animasyonlarla yeni nesil oyunculara ulaştırmak” diye konuştu.

Oyun gizemli atmosferi ile dikkat çekerken, hikaye modu 34 bölümden oluşacak. ABD Başkanını öldürmek ile suçlanan bir ajanın hikayesinin konu alınacağı FPS oyunu 13 Kasım 2019’da piyasada yerini alacak.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur