Yatırım yapmaya başla!

WhatsApp 10. Yılını Kutlarken Anlamlı Bir Video PaylaştıPopüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, ilk olarak kullanıma sunulduğu günden bu yana tam tamına 10 yıl geçti. O zamana kadar insanlar ağırlıklı olarak birbirlerine SMS ile ulaşırken, WhatsApp ile bu durum tarihe karıştı diyebiliriz. Geçen zaman içerisinde anlık mesajlaşma uygulamasına pek çok yeni özellik eklendi. Her geçen gün uygulamanın yeni güncellemeler ve özellikler ile daha iyi bir kullanım deneyimine ulaştığını söyleyebiliriz.

Mesajlaşma platformu 10. yılını kutladığı şu günlerde, geride bıraktığı süreci anlatan anlamlı bir video yayınladı. Bugün itibariyle aylık 1.5 milyardan fazla anlık kullanıcıya sahip olan mesajlaşma uygulaması, fotoğraf ve video paylaşma özelliği gibi pek çok yeniliği sunmasıyla her geçen gün daha popüler bir hale geldi.

Ayrıca grup sohbetleri özelliği ile devrim niteliğinde bir özellik geliştirmiş olan WhatsApp, 2016 yılında uçtan uça şifreleme yöntemini geliştirerek güvenlik anlamında da önemli bir adım atmıştı. Geçtiğimiz yıl içerisinde ise grup üzerinden arama gerçekleştirme ve çıkartmaları kullanıma sunan popüler uygulamanın, önümüzdeki dönemde pek çok yeni özellik ile karşımıza gelmesi bekleniyor. Şirketin 10. yılı şerefine hazırladığı ve tarihsel gelişime yer verdiği videoyu izleyebilirsiniz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum