Yatırım yapmaya başla!

Tabanca ile Yanıcı ve Basınçlı Maddeler Üzerinde Yapılan İlginç DeneylerÖldürücü bir silah türü olan tabancayla ilgili izlediğimiz görüntüler çoğunlukla can sıkıcı olmuştur. Ancak birileri var ki silah ile izleyenleri kendisine çekecek görüntüler sergilemeyi başarıyor. Videoda tabancanın yanıcı ve basınçlı maddeler üzerinde yarattığı ilginç sonuçlara tanıklık edeceksiniz.

İlk olarak tabancanın çakmak üzerinde denendiği görülüyor. Masanın üzerine yapıştırılan çakmağa, tabanca ile bir el ateş ediliyor. Ortaya çıkan görüntü çok ta ilgi çekici bir görüntü olmuyor. Sonrasında çakmağın altına WD 40 pas sökücü sprey sıkılarak tekrar ateş ediliyor. Devamında ise 3 tane çakmak WD 40 ile masaya tutturuluyor. Tabancanın ateşlenmesiyle birlikte ortaya bir alev topunun çıktığı görülüyor.

İlginizi Çekebilir: Şimdiye Kadar Satılan En Pahalı 7 Silah

Çakmak sayısı arttıkça yapılan ateşlemeler sonrasında ortaya çıkan alev oldukça büyük bir hal alıyor. Daha sonra içinde yüksek basınç bulunan Traş köpüğü üzerinde bu deneme yapılıyor. Kutunun içindeki yüksek basıncın etkisi ile köpüğün dışarı fışkırması kaçınılmaz oluyor.

İçinde son derece yanıcı gaz bulunduran WD 40’ın üzerine etil alkol dökülüyor. Alev içindeki sprey kutusuna ateş edildiğinde ortaya çıkan görüntü, izleyenleri hem etkileyip hem de ürkütebilir.

Tavsiye Ederiz: iPhone ve Samsung Marka Akıllı Telefonlara İlginç Sağlamlık Testi

Bu ilginç silah denemesi, içi su dolu bir kova üzerinde de yapılıyor. Küçük bir mermi, su dolu metal kovayı darmadağın edebiliyor. Sonrasında aynı işlem yumurtalar üzerinde uygulanmaya başlıyor. Onlarca yumurta aynı hizada diziliyor. Tek el ateş ile tüm yumurtaların dağılması beklenirken, ilk ateşte sadece 4-5 yumurta hasar görüyor. Elimizde iken kırılmasın diye korktuğumuz yumurtaların silah gücü karşısında böyle dayanıklı bir görüntü çizmesi izleyenleri şaşırtacak derecede.

Yumurtada yaşanan durumun bir benzeri ise arka arkaya dizilmiş tabaklarda yaşandığı görülüyor. Deodorant kutuları üzerinde yapılan bu denemede ortaya çıkan alevli görüntüler film sahnelerini andırabiliyor.

Dünyada çoğunlukla kötü olaylarla karşımıza gelen silahların bu gibi eğlenceli organizasyonlar ile karşımıza çıkması mutluluk verici. Dileriz ki tabancaların performanslarını sadece bu tarz ilginç denemeler ile görme fırsatı buluruz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum