Yatırım yapmaya başla!

Sualtında Yapılmış Muhteşem Domino GösterisiDomino taşları bir araya getirilerek yapılan büyüleyici gösterilere tanık olmuşsunuzdur. Binlercesi bir araya getirilerek oluşturulan yapılar, birbirleri üzerine yıkılarak ortaya koreografileri andıran görüntüler çıkmaktadır.

İzlediğiniz videoda yine domino taşları ile şahane görüntüler ortaya çıkarılıyor. Ancak bu gösterinin diğer domino gösterilerinden bir farkı var. Binlerce domino taşı ile yapılan bu gösteri suyun altında yapılıyor. Yapılan gösterinin bu şekilde olması işi biraz daha zorlaştırdığını söyleyebiliriz.

Suyun altına büyük bir emek harcanarak dizilen domino taşlarıyla ortaya çıkan gösteri Guinness Rekorlar Kitabı’na girmeyi başarıyor. Bir grup Alman gencin sergilediği gösteri için 11.466 adet domino taşı kullanılıyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum