Paylaşım

Rus Milyarder Roman Abramovich’in Ultra Lüks Hayatından Görüntüler

 

Roman Abramovich, Rusya’nın en zengin iş adamlarından birisi olarak kabul edilmektedir. Devasa büyüklükteki şirketlerin sahibi olan Abramovich, dünya genelinde ise sayılı zenginlerden biri olmaktadır.

İngiltere Premier Ligi takımlarından Chelsea FC’yi satın alarak ismini tüm dünyaya duyuran Abramovich’in 9 milyar dolar kişisel servete sahip olduğu bildirilmektedir. Rus milyarderin videoda ultra lüks hayatından görüntülere tanık oluyorsunuz.

Görüntülerde Abramovich’in milyon dolarlık evlerinden kesitlere yer verilmiş. Son derece lüks olan bu köşkler, onlarca milyon dolarlık değeri ile dikkat çekiyor. Arabalara olan merakıyla da bilinen Abramovich’in, son model lüks araç filosuna sahip olduğunu söyleyebiliriz. Ferrari, Bugatti, ve Maybach gibi dünyanın en lüks arabaları arasında göstereceğimiz modeller, Rus milyarder’in araba koleksiyonunda bulunuyor.

Özel yatları ve jetleri ile de ne boyutta bir servete sahip olduğu hakkında fikir veren Roman Abramovich, varlıklı hayatından çok dünya kamuoyunda İngiliz futbol devi Chelsea’nin sahibi olmasıyla tanınmaktadır.

Paratic Piyasalar


Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Bunu okuyan bunları da okur