Yatırım yapmaya başla!

Adrenalin Duygusunu Doyasıya Yaşamak İsteyenlere Roller Coaster DeneyimiÇoğu insan hayatına daha fazla heyecan katmak için kendisini çeşitli aktivitelere yönlendirir. Özellikle ekstrem heyecanların peşinden koşan insanlar yüksekliğe meydan okuyarak kendilerini bazı aksiyonların içinde bulurlar.

Son yıllarda lunaparklarda sıkça gördüğümüz Roller Coaster ise bu heyecanı yaşamak isteyenler için biçilmiş kaftan diyebiliriz. Adrenalin duygusunu doyasıya yaşamak isteyenler için nefesleri kesen Roller Coaster deneyimine ait görüntüleri videomuzda izleyebilirsiniz. Hemen hatırlatalım video 360 derece desteklidir. Mouse ile oynayarak farklı açıları görüntülemeniz mümkündür.

Lunaparklara giden insanlar çeşitli araçlara binerek nefesleri kesen bir heyecan yaşamak isterler. Bu araçların geneline baktığınızda üzerindeki insanların yüksek hız ve yükseklik korkularını test ettiğini söyleyebiliriz. Son yıllarda Roller Coaster lunaparklarda yaygınlaşmakta ve adrenalin meraklısı insanlara heyecan dolu anlar yaşatmaktadır.

Roller Coaster isim olarak aşina olmasanız da lunaparklarda sıkça gördüğünüz bir ekstrem eğlence aracıdır. Çelik ya da ahşap raylar üzerine kurulmuş bir trenle eğimli bir yol üzerinde çok yüksek hızlara çıkarak nefes kesen bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Korkunç diyebileceğimiz bir atmosfer yaratılan parkurda, trenin hızla yükseğe doğru çıktığı görüntüler heyecanın başlayacağının habercisi. Metrelerce yukarı çıkılan yükseklikten aşağı doğru süzülme anını izlerken bile tüylerinizin ürperdiğini hissedebilirsiniz. Trenin aşağı iniş anında fazlası ile hızlandığı net olarak anlaşılıyor.

Eğer yükseklik korkusuna sahip ve bu tarz ekstrem aktiviteleri yüreğiniz kaldırmıyor ise Roller Coaster’dan kesinlikle uzak durmanız gerekiyor. Parkurun son derece eğimli olması ve raylar üzerinde çok yüksek hızlara çıkılması bu deneyimi yaşayan insanların büyük heyecan yaşamasını sağlıyor.

Trenin önüne yerleştirilen kamera ile bu deneyimi oturduğunuz koltukta kısmen de olsa yaşamanız mümkün oluyor. Bu ekstrem deneyimi izleyerek bile heyecanlandığınızı düşünecek olursak gerçekten yaşamanız durumunda hayatınız boyunca unutamayacağınız bir deneyim yaşamanız yüksek ihtimaldir.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum