Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Ral Yatırım Bağlı Ortaklığı Kentsel Dönüşüm İhalesinde 2. En Düşük Teklifi Verdi

Ral Yatırım ortaklıklarından Hera Teknik Yapı, bugün yapılan Malatya kentsel dönüşüm ihalesine katıldı.
Ral Yatırım Bağlı Ortaklığı Kentsel Dönüşüm İhalesinde 2. En Düşük Teklifi Verdi
Son Güncelleme: 
Yorum

Ral Yatırım Holding, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından 14.12.2021 (bugün) tarihinde düzenlenen ihaleye dair gelişmeyi paylaştı. İhaleye, Ral Yatırım Holding’in bağlı ortaklığı Hera Teknik Yapı A.Ş. katılım sağladı.

Şirketin, “Malatya İli Yeşilyurt İlçesi Yakınca Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi 541 Adet Konut ve 22 Adet Dükkan İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi” ihalesinde 298.440.440,00 TL ile en düşük teklifi verdiği belirtildi.

Ral Yatırım hisseleri (RALYH), bugünkü işlemlerde satış baskısıyla karşılaştı.
Ral Yatırım Holding Hisseleri %1,40 Ekside
Kaynak: Paratic Piyasalar

Şirket hissesi 13 Aralık işlemlerini 14,98 liradan tamamladı. Haftanın ikinci işlem gününe kayıpla başladı. 13,63 seviyesinden açılan hisseler, gün içinde 13,63 – 14,77 arasında hareket etti.

Günlük kaybı %1,40 olsa da haftalık dönemde kayda değer oranda artış sergiledi. Hisseler son bir haftalık işlem döneminde 11,99 – 16,83 arasında fiyatlandı. Bu süreçte toplamda %17’ye yakın değer kazandı.

Aylık bazda 7,38 ile en düşüğü, 21,46 ile en yükseği gören Ral hisseleri, %95 gibi ciddi oranda getiri sundu. Yıllık bazda ise yatırımcısının yüzünü en çok güldürenler arasında yer alıyor. Hisseler yıllık periyotta 2,86 – 21,46 arasında hareket ederek %214 oranında değer kazandı.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu