Yatırım yapmaya başla!

Ölüme Meydan Okuyan İnsanlar: Korku Nedir Bilmeden Yapılan Cesur Hareketlerİnsanoğlu yaradılışı gereği içinde var olan korkularla dünyaya gelmiştir. Her insan kendi içinde farklı korkulara sahiptir. Kimisi bir hayvandan korkar kimisi hızdan kimisi yüksekten korkar. Bazı insanlar da vardır ki tüm bu korkuları yok sayarcasına akılların almakta zorlandığı işlere kalkışırlar. Ölüme meydan okuyan insanların korkusuzca yaptıkları hareketleri izlediğinizde tüylerinizin ürperdiğini hissedeceksiniz.

Yükseklik korkusu kimi insanda fazlasıyla mevcuttur. Kimisinde ise bu korkunun olduğu yok sayılır. Ancak yüksekliğe dair zerre korkusu olmadığını söyleyen insanların bile videodaki görüntüleri izlediğinde kalp atışları hızlanabilir. Aşağıdan yukarıya baktığınızda, boynunuzun tutulacağı yükseklikte gökdelenlerin tepesinde gezen insanlar, şaşkınlık uyandıran hareketlere imza atıyor. Metrelerce yükseklikte unutulmaz deneyimler yaşayan bu insanlarda, en ufak bir kokudan eser olmadığına tanık oluyoruz.

Bu denli çılgınca deneyimleri yaşayan insanları izlerken başınızın döndüğünü hissedebilirsiniz. Yüzlerce metre yükseklikte adrenalin dolu bu hareketleri sergileyen insanların çok rahat olduğu görülüyor. En ufak bir aksilikte o yükseklikten düşmeleri ihtimalinde, sağ kalmalarının mümkün olmadığı açıkça görülüyor.

Ölüme meydan okuyan insanların adrenalin dolu görüntülerini izlerken, daha önceki videolarımızda yer verdiğimiz Wingsuit ve paraşüt ile atlama görüntülerine bu görüntülerde de rastlıyoruz. Üzerlerinde özel bir elbise ile yüksek tepelerden bir kuş misali süzülen sporcuların uçuşları, heyecan verici bir görsel şölene sahne oluyor.

Bir diğer kan donduran görüntü ise adrenalin meraklısı gençlerin, yardım alarak devasa yükseklikteki binaların üzerinden kendilerini sarkıtması oluyor. Bu noktada ipler sadece kendi ellerinde olmamakla birlikte, kaderleri yardım aldıkları kişinin de elinde oluyor.

Tavsiye İçerik: Uzay Boşluğundan Hayallerin Ötesinde Çılgın Bir Atlayış

Videoda izlediğiniz insanlar hayatları boyunca alabilecekleri en büyük riskleri alarak etkileyici görüntüler sergiliyor. Yüksek adrenalin arayışında olan insanlar, hayatlarını tehlikeye atma pahasına bu denli ekstrem heyecanların peşinde koşmaya devam edecekler gibi duruyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum