Yatırım yapmaya başla!

Her Bir Objenin Minimize Edildiği Etkileyici Minyatür Evİnsanlar el becerilerini geliştirmek için birçok hobi alanlarıyla uğraşır. Bu videomuzda sizlerle bu hobi alanlarından birini paylaşacağız. Minyatür ustalığı Osmanlı’dan günümüze kadar gelişen bir alandır.

Bir meslek olarak yapılabilen bu sanat aynı zamanda hobi alanı olarak da kullanılır. Ülkemizde bu işin uzmanı olan sanatçılar da vardır. Videoda izlediğiniz gibi yapılan minyatür objelerin yapımında gerçek malzemeler kullanılıyor.

Üstelik çocukların oyuncak olarak oynayabildikleri bu minyatür eşyalar aynı zamanda mobilya fuarlarında ve mağazalarda ilgi çekmek için teşhir ürünü olarak kullanılıyor. Yukarıdaki videomuzda kendine hayran bırakan bu minyatür eşyaları görüntüleyebilirsiniz. Keyifli seyirler.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum